Sezeryandan korkan varmı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elüffff tarafından oluşturulan Sezeryandan korkan varmı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,735 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan korkan varmı kızlar
Konbuyu başlatan Elüffff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Korkutmak gibi olmasin ama belden asagi uyuşturdular ama gozlerim acikti benim kizim donmedi donsede yine normal dogum icin uygun degildi o hastane lambalari aynali ya ben kestiklerini bebegi cikartip diktiklerini hep gordum pskolojim bozuldu hala aklimda sag salim kucagina alirsin ins
ayy canım o skıntı olmuş senin için görmüşsün bide düşünemiyorum o anı hani internette izliyoruz ama kendine yapıldığını görmek çok kötü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar kızlar sezeryan doğumdan korkan varmı acaba ilk doğumum da aslında sezeryan gün geçtikçe korkum artıyor 🙄🙄
Canım ben ilk gebeliğimde normal doğum diye gittim sezeryan oldum bide tamamen uyutuldum o çok zor oldu ayık olmuyorsun biraz zor toparlıyorsun ikinci de belden uyuşturma oldu korkmadım hiç ve hemen toparlandım ama ilk ayağa kalktığında acayip başın dönüyor başka bi skıntı yaşamadım çok şükür ilk olunca tabi zor olurda korkma sen canım

Son düzenleme:

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH bütün doğum yapan kadınların yardımcısı olsun inşaALLAH gerçekten herhali zor bende çok korkuyorum iki sezaryan yaptım bende belden aşağı uyuşturdum ve herşeyi gördüm🥶 o yüzden birdaha öyle yapmicam en başından beri normal istedim nasip olmadı inşaALLAH bu sefer olur doktorlar kabul etmiyor napicam bilmiyorum bir doktor daha var ona gidicem inşaALLAH o kabul eder 🤲

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
Canım sezaryen yada normal fark etmiyor o doğum korkusu geçmiyor galiba insanda, dün acile gittim doğumhaneye girince psikolojim bozuldu yemin ederim nefesim daraldı çok kötü oldum bayılacaktım neredeyse o hale geldim doğuma kadar nasıl geçer yada geçer mi bilmiyorum önceki 2 doğumum çok zor geçmişti birinde doğum o kadar gecikti ki 7 8 ebe bi dr vardı daha da yardım edin diye bağırıyorlardı bebek doğduğunda öldü sanıp saklamıştı ebeler benden ağlayınca gösterdiler çocuğu
Inş geçer ya senin 3 doğum mu olcak canım
Bende aynı şekilde o gün gelsin hiç istemiyorm doğum anında mide bulantılarım ve sırta yapılan o iğne Allah'ım hiç unutmuyorm 5 yıl geçti sanki yeni doğum yapmış gibi aklımda 2 ayım kaldı Allah yardim etsin herkeze
Amin canım
ALLAH bütün doğum yapan kadınların yardımcısı olsun inşaALLAH gerçekten herhali zor bende çok korkuyorum iki sezaryan yaptım bende belden aşağı uyuşturdum ve herşeyi gördüm🥶 o yüzden birdaha öyle yapmicam en başından beri normal istedim nasip olmadı inşaALLAH bu sefer olur doktorlar kabul etmiyor napicam bilmiyorum bir doktor daha var ona gidicem inşaALLAH o kabul eder 🤲
3 seneyi geçtimi ve iç dikişler müsaitse yapıyorlar normal doğum canım git başka doktorada

Neden sezeryan ilk dogumsa
Ilk değil canım ikinci doğum

Neden sezeryan ilk dogumsa
Korkunun bir faydası yok yarın sabah sezeryan oluyorum tam anestezi alacam inşallah hiçbir şey hissetmek istemiyorum g
doktorun iyi genel vercek benim ki vermiyoda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım evet 3. Olacak millet zaman geçtikçe alışır benim zaman geçtikçe korkum artıyor ilkinde bilmediğimden hiç korkusuz gittim doğuma ikincide az buçuk varla yok arasıydı bunda ödüm kopuyor valla geçen acile gittim doğumhaneye girdim bayılacaktım neredeyse o hale geldim nasıl doğuracağım bilmiyorum 😂😂

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım evet 3. Olacak millet zaman geçtikçe alışır benim zaman geçtikçe korkum artıyor ilkinde bilmediğimden hiç korkusuz gittim doğuma ikincide az buçuk varla yok arasıydı bunda ödüm kopuyor valla geçen acile gittim doğumhaneye girdim bayılacaktım neredeyse o hale geldim nasıl doğuracağım bilmiyorum 😂😂
Bende ilkinde hic kokmamisim 2cindede azcik heyacan vardi amma bunda öluyorum korkudan😁 nasil dogurucaz🤣biz boyle korkan ilk olanlar napsin😂🤣🤣

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım

3 seneyi geçtimi ve iç dikişler müsaitse yapıyorlar normal doğum canım git başka doktorada

doktorun iyi genel vercek benim ki vermiyoda

Canım ilkinde kimse korkmuyor başına geleceği bilmediği için 😂😂 nasıl doğuracağım inan bilmiyorum düşündükçe psikolojim bozuluyor valla 😂😂
Aynen valla basa geleceğe bıldıgım İcin cok korkuyom 🤣

Elüffff

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkinde hic kokmamisim 2cindede azcik heyacan vardi amma bunda öluyorum korkudan😁 nasil dogurucaz🤣biz boyle korkan ilk olanlar napsin😂🤣🤣
Yanlız değilmişim onu anladım ya içime su serpildi 😂😂😂😂

Canım ilkinde kimse korkmuyor başına geleceği bilmediği için 😂😂 nasıl doğuracağım inan bilmiyorum düşündükçe psikolojim bozuluyor valla 😂😂
😁😁😀

Normal le sezeryan Bı degil canım kesinlikle hıc bi sorun yoksa normali tercih ederim ben acı agrı oluyor ama sadece dogana kadar sonra ayaktasın bebeginle rahat ılgılenebılıyorsun sezeryanda haberin olmuyor ama sonra ıyılesme surecin sıkıntılı oluyor Allah herkese kolaylık versin 🤲
Bende öyle düşünüyorum Allah'in izni ile Allah bütün anne adaylarına kolaylık versin inşallah bende normal doğum istiyorum 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar