Sezeryandan sonra ne zaman agdaya gittiniz🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Sezeryandan sonra ne zaman agdaya gittiniz🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,433 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan sonra ne zaman agdaya gittiniz🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim 3 gun sonra 1 aylık olcaz bikini bolgem cok uzadi agdaya gtmem lazim zarari olur mu acaba ya dikis yerine hala azda olsa aciyor elimi deyemiyorm siz nezaman gittiniz
Canim biz iki buçuk ayik olduk hala gidemem yarama çok agriyo o bölgeyi nasıl yukarı doğru cekip gerdireceksin ben yapamıyorum çok ağrı oluyo karnımın içinde

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canim biz iki buçuk ayik olduk hala gidemem yarama çok agriyo o bölgeyi nasıl yukarı doğru cekip gerdireceksin ben yapamıyorum çok ağrı oluyo karnımın içinde
Ben kendim yapıyorum artık 7 aylıkken agdaya gittim bide doğumdan 2 gün önce gitmiştim 40 çıkmadan bikac gün önce ben aldım agdayla yapmadım ama beyaz doktor eldiveniyle çok güzel aliniyo tavsiye ederim vallahi tertemiz aliyo

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim 3 gun sonra 1 aylık olcaz bikini bolgem cok uzadi agdaya gtmem lazim zarari olur mu acaba ya dikis yerine hala azda olsa aciyor elimi deyemiyorm siz nezaman gittiniz
En az 3 ay ağdadan uzak dur bence.. Ameliyatlısın çünkü ve ağda çektiriyor.. Bi zarar verirsin dikkat et.. Rahat hareket bile edemezken ağda hiç olmaz bence. 3 ay tüy dökücü veya jiletle idare et bence.. 🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy dogru ya of gitmiyim ben sen anlatirken bile sızladı karnim 🤣😖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En az 3 ay ağdadan uzak dur bence.. Ameliyatlısın çünkü ve ağda çektiriyor.. Bi zarar verirsin dikkat et.. Rahat hareket bile edemezken ağda hiç olmaz bence. 3 ay tüy dökücü veya jiletle idare et bence.. 🙏
Dogru soyluyosun kuzucum ya tamam oyle yapayim❤

Ben alamiyorum cok aciyor kuzum ya kendim dayanamiyorum cekmeye agdaciya naz yapamadigim icin o şap şap aliyor🤣
Ben kendim yapıyorum artık 7 aylıkken agdaya gittim bide doğumdan 2 gün önce gitmiştim 40 çıkmadan bikac gün önce ben aldım agdayla yapmadım ama beyaz doktor eldiveniyle çok güzel aliniyo tavsiye ederim vallahi tertemiz aliyo

40 gün sonra gelebilirsin diyorlar ama ben gitmedim insan korkuyor kendi başımıza biseyler yapcaz artık 😂
Dogru doğru hiç riske atmiyim ben kuzum😂

Son düzenleme:

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy dogru ya of gitmiyim ben sen anlatirken bile sızladı karnim 🤣😖

Dogru soyluyosun kuzucum ya tamam oyle yapayim❤

Ben alamiyorum cok aciyor kuzum ya kendim dayanamiyorum cekmeye agdaciya naz yapamadigim icin o şap şap aliyor🤣

Dogru doğru hiç riske atmiyim ben kuzum😂
Ben aldığım zaman 1 buçuk saatimi aliyo🤭 ama kuaför de 20 dakika bile surmuyo tüm vücut temizliği 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar