Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaser_akif tarafından oluşturulan Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,737 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı
Konbuyu başlatan Yaser_akif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben 21+6 günlük hamilayim iki sezaryan yaptım üçüncüyü normal yapmak istiyorum doktorlar olmaz dedi ama ben normal olmasını çok istiyorum aranızda bu durumla alakalı bilgisi olan varmı

S

Songül_

Guest
Slm ben 21+6 günlük hamilayim iki sezaryan yaptım üçüncüyü normal yapmak istiyorum doktorlar olmaz dedi ama ben normal olmasını çok istiyorum aranızda bu durumla alakalı bilgisi olan varmı
5-6 yıl ara vermişssen yapıyorlar normal doğum,bir iki yıl olsa ameliyat yerin yırtılır diye risk almiyorlar

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
7 8 sene geçmesi lzm cnm sezeryanın üstünden çünkü her doktor risk almıyor çokta tehlikeli Bi durum yani

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Yapılabilir ama baya uzun sure geçmesi gerek 2 si sezeryan olmus zaten niye normal düşünüyorsun suan küçüğü kac yaşında
Iki buçuk yaşında olucak ilk dogumumda herşey normaldi sadece nesetede kalp atışında sıkıntı var dediler saçımda vardı doğum zamanına üç gün vardı nezerya bulaşan kurtulamiyormu 😔

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Iki buçuk yaşında olucak ilk dogumumda herşey normaldi sadece nesetede kalp atışında sıkıntı var dediler saçımda vardı doğum zamanına üç gün vardı nezerya bulaşan kurtulamiyormu 😔
Benim ilk normal ikinci sezeryan ama iyiki sezeryan olmuşum diyorum😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama iste baya erken 2 yasinda hamile olduysaniz cok erken en az 4 yil gecmesi gerekiyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar