Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaser_akif tarafından oluşturulan Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,751 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryandan sonra normal doğum yapan varmı
Konbuyu başlatan Yaser_akif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben 21+6 günlük hamilayim iki sezaryan yaptım üçüncüyü normal yapmak istiyorum doktorlar olmaz dedi ama ben normal olmasını çok istiyorum aranızda bu durumla alakalı bilgisi olan varmı
Bende çok istiyorum doğumumun üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen doktorum olmaz dedi başka doktora sordum oda aynısını söyledi

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Bence seneleri bahane ediyorlar sizin 5 sene geçmiş olması lazım aslında sezeryan kolaylarına geliyor herhalde ben 6 sene 8 sene gecipte gene sezeryan yapanları duydum aslında öyle doktorlara inat normal doğurmak lazım işte insanın arkasında iki çocuğu olunca korkuyor insan ama tabi herşey ALLAH 'tan inşaALLAH ben normal doğururum onlara inat burayada yazarım 😄😄

Şevvalerva

Kayıtlı Üye
rank
Ssvd araştır youtube de bu tür dogum yapmis bi suru kadin var neden yapamayasin ki yeterki kararli ol son ana kadar ve inkanin varsa ssvd yi destekleyen bi doktor bul her kadin bunu yapabilir MasaAllah tebarekAllah bu yil ssvd yili kadinlar kadin pldugunu güçlü oldugunu bi evladi normal sancilarla dunyaya getirmeyi çok istiyor artik sende yapabilirsin bir sürü örnek var instagram her sezeryan sonu sezeryan degildir diye bi sayfa var tum ssvd yapan doktorlarin sehirlerin isimleri orda paylasiliyor sayfanin ismi net degil ama tekrar bakip yazarim orasi cok müthiş motivr ediyor insani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir sezeryan hep sezeryan degildir sayfanin adi instagram da ssvd yazinca ilk sirada cikiyor doktorlar ve hastalar tecrubelerini paylasiyor

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya sezaryan olduk diye normal doğum yapmiycaz diye bişey yok bencede benimkide ebenin doktorun korkutmasiyla oldu riske atıp normal doğum yapan eltimde var herşeyin hayırlısı olsun insaALLAH hepimiz için evlatlarımızi cucagimiza alıp hayırlısıyla evimize dönelim 🤲 benim instagram yok ama youtube bakarım inşaALLAH denizlide yapan birini bulurum

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben 21+6 günlük hamilayim iki sezaryan yaptım üçüncüyü normal yapmak istiyorum doktorlar olmaz dedi ama ben normal olmasını çok istiyorum aranızda bu durumla alakalı bilgisi olan

Normel yapan yengem ama o boğazına çok baktı da yaptı ama riskli normel tabi boğazına. Çok iyi bakarsan % 90 olur ama sezeryan daha kolay normel doum zor yaa sancısı berbat

S

Shdklwbxbk

Guest
Benim bi tanıdığım sezaryenden 1.5 yıl sonra normal doğum yaptı çokta memnun ama her doktor yapmıyo

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank

Normel yapan yengem ama o boğazına çok baktı da yaptı ama riskli normel tabi boğazına. Çok iyi bakarsan % 90 olur ama sezeryan daha kolay normel doum zor yaa sancısı berbat
Boğazına baktı derken kilo almamaya mı dikkat etti öyle duydum çok şükür fazla kilom yok içten istiyorum inşaALLAH normal doğum nasip olur hayırlısıyla 🤲

Benim bi tanıdığım sezaryenden 1.5 yıl sonra normal doğum yaptı çokta memnun ama her doktor yapmıyo
Aynen bende araştırıyorum iki ayim kaldı bir doktor dan randevu aldım inşaALLAH o yapar ya benim 2,5 yıl olucak MaşaALLAH yapanlara darısı benim gibi isteyenlerin başına 🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben 21+6 günlük hamilayim iki sezaryan yaptım üçüncüyü normal yapmak istiyorum doktorlar olmaz dedi ama ben normal olmasını çok istiyorum aranızda bu durumla alakalı bilgisi olan varmı
En az 3 4 yıl geçmesi gerekiyor canım drlar olmaz dediyse zorlama bence o riske girme. Anne içinde bebek içinde çok tehlikeli olabiliyor

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank

Yani cnm hep meyve olsun yiyecek olsun yemesi yerinde di kolay oldu bunce de kalıplı düşün inş bizde kurtuluruz benim de ara ara sancilarim3 oluyo ya surekli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar