Sıcaklar, bel ağrısı ve uykusuzluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Sıcaklar, bel ağrısı ve uykusuzluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,490 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sıcaklar, bel ağrısı ve uykusuzluk
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
36+4 günlük olduk ama çok yoruldum uyuyanamaktan bel aqrısından biran önce doğmak istiyorum . Sıcaklardan bunaldım
Kessinlikle hepimiz öyleyiz ayriten başka çocuk olunca dinlenmeye fırsatım pek olmuyor. Yine Allahtan eskişehir o kadar sıcak değil geceleri bile bazen soğuk oluyor. Son bi kaç gün baya serin oluyor geceleri camı açamıyoruz soğuktan.

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ay canm ben de doğurmak istiyorum bir an önce 33 haftalık benimki de çok yoruluyorum bel agrım oluyo vajinaya doğru bebek baskı yapıyor günler geçmiyor sanki sevmedim hamileliği pek çok zormuş
Walla çok zor hamilelik eskiler nasıl o kadar çokçocuk doğurmuş ben halen şaşırıyorum .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kessinlikle hepimiz öyleyiz ayriten başka çocuk olunca dinlenmeye fırsatım pek olmuyor. Yine Allahtan eskişehir o kadar sıcak değil geceleri bile bazen soğuk oluyor. Son bi kaç gün baya serin oluyor geceleri camı açamıyoruz soğuktan.
Diğer çocuklar warsa gerçekten çok zor. Benim ilk gebelik ilk olmasına we tek eşimle ikimiz olmamıza rağmen ev işi yemek yapmak bile çok ağır başka sorumlulukla düşünemiyorum hiç allah yardım etsin

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Walla çok zor hamilelik eskiler nasıl o kadar çokçocuk doğurmuş ben halen şaşırıyorum .

Diğer çocuklar warsa gerçekten çok zor. Benim ilk gebelik ilk olmasına we tek eşimle ikimiz olmamıza rağmen ev işi yemek yapmak bile çok ağır başka sorumlulukla düşünemiyorum hiç allah yardım etsin
Evt zor tabi ama Allah o gücü veriyor. Çok şükür ki bugüne kadar gebeliğim iyi geçti. Hiç bunaltilarim olmadı bunda. Ilk gebeliğim baya kötü geçmesine rağmen bunda iyi geçiyor şükür. Her gebelik aynı geçmiyormuş gerçekten. Inşallah doğduktan sonrada karnım da olduğu gibi uslu bir bebek olur yoksa çok zor olur kızımda küçük zaten daha 16 aylık.

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Evt zor tabi ama Allah o gücü veriyor. Çok şükür ki bugüne kadar gebeliğim iyi geçti. Hiç bunaltilarim olmadı bunda. Ilk gebeliğim baya kötü geçmesine rağmen bunda iyi geçiyor şükür. Her gebelik aynı geçmiyormuş gerçekten. Inşallah doğduktan sonrada karnım da olduğu gibi uslu bir bebek olur yoksa çok zor olur kızımda küçük zaten daha 16 aylık.
İnşallah uslu olur Allah qönlündekini wersin

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank

Benim de ilk hamileligin kaynanamla aynı evde oturuyorum alt katımızda nenemiz üst katımız da kaynanamın ablası oturuyor her günümüz yoğun geçiyor doktor oturmak ayakta durmak yasak dedi ben 10 dk otursam seviniyorum oturmaya fırsatım oldu diye🙄

Tüm sayfalar yüklendi.