Sigorta li çalışanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Sigorta li çalışanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,410 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigorta li çalışanlar
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim
R

Rukiye topçu

Guest
Kızlar sigortalı çalışanlar varmı doğumda nekadar para aldınız ve nereye başvurulur bilen varmı🌺
1 sene boyunca çalıştığın güne bakıyorlar ne kadar çalıştıysan ona göre para veriyorlar rapor alırsan sürekli ya da izin kullanırsan eksik yaptıyor ona göre hesaplama yapıyorlarmış bende dogum yaptım 22 gün oldu bugun sigortayı aradım sordum benim hamilelik sürecim sıkıntılı geçti rapor kullandım dogum sonrası 2 aylık ücret 4.500 yatırdılar bu ay da 880 TL yatırdılar bir dahaki ay da yatıracaklar o kadar herkezin ki farklı yani aynı degil
170 ara sigorta onlar seni bilgilendirsin

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sigortalı çalışanlar varmı doğumda nekadar para aldınız ve nereye başvurulur bilen varmı🌺
İstersen 32.haftada raporu başlatabilirsin doktorun yazıyor.. İyi hissedersen en fazla 37.haftaya kadar çalışabilirsin. Ama onun içinde doktorundan çalışabilir raporu alıyorsun 32.haftada. İyi olduğun zamana kadar çalışıp sonra raporla izne ayrılabilirsin. Ben öyle yapmıştım. Çalışabilir raporu alıp, iyice ağırlaşana kadar çalışmıştım. 4 ay rapor hakkın var.. Ne kadarını doğumdan sonraya bırakırsan o kadar iyi.. 🙏

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Brüt maaşa göre hesaplanıyor. Sabit bir para değil ki. İnternette hesaplama araçları var.

Özel veya devlet farketmiyor. Tamamen maaşla alakalı.

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bende sigortalı çalışıyorum kurumda daha doğuma var doğumdan sonra ne Alicam ne kadar Alicam bilmiyorum ne kadar aliyomusuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

32 haftada rapor alıyorsun muhasebecide o raporu işliyor doğumdan sonra yatıyor para tam ne zaman bilmiyorum ama bu sene 8000 küsürdü yeni yılda artışla ne kadar olur bilmiyorum haftaya bende rapor alacağım
24, haftalıkken izne çıkabiliyomusuz 2 ay koronadan dolayı sağlık bakanlığı öyle bir izin vermiş gebelere 🤗🤗🤗

Ben belediyede sözleşmeli çalışanım 24 haftalıkken izne ayrılıyorum rakamlara şok oldum 😇
Bende belediye de çalışıyorum cidden mi 8 bin civarı aliyomusuz

8000 küsür ne parası oluyor 6 ay iznindeki maaşın 3te 2sini veriyormuş devlet bumu
Kız bende bişey anlamadım benide aydınlatın düşük gibi kaldım burda😄😂😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar