Sık idrara çıkma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa21 tarafından oluşturulan Sık idrara çıkma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sık idrara çıkma
Konbuyu başlatan Nisa21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 37+1 haftaligim ve 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum geceleri uyuyamıyorum resmen sizce neden 10 dakikada bir olmasi endişelendiriyor beni

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Son haftaların bebek aşagı geldikçe idrar torbana Baskı yapıyordur
Evet baskıyı hissediyorum zaten alt tarafta
İdrar yaparken de bitti diye tam kalkıcam bakıyorum sanki sızıntı gibi biraz daha geliyo suyum geliyor gibi hissediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son haftaların bebek aşagı geldikçe idrar torbana Baskı yapıyordur
İlk gebelik olunca pek bi bilgim yok tabi

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 37+1 haftaligim ve 10 dakikada bir tuvalete gidiyorum geceleri uyuyamıyorum resmen sizce neden 10 dakikada bir olmasi endişelendiriyor beni
Bu sorunu şuan 25 haftalığım bebek aşağıda oldugu için bende aynı sık sık idrara çıkıyorum gece uyku yok azıcık tutuyim diyorum patlıyor resmen karnım uyku desen bel ağrısından yok Allah yardımcımız olsun

Nisa21

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim canım tuvaletten çıkıyorum geri giresim geliyor sürekli bi idrara sıkışık gibiyim ama aslında değilim. Mecbur sabredeceğiz canım yapacak bir şey yok ☺️ senin yine daha az kalmış her an gelebilir artık bebiş 🥰
Aynen öyle kucağımıza aldığımızda unuturuz bunları 🥰

Canım ben henüz 4 ayligim ama maalesef aynı durum bendede oluyor arada k.b bazen hatta kacirabilecek dereceye bile geliyorum
Bende bazen kaçırma durumu da oluyor gülerken falan ayy 🤭🤣 neyse artık sabredicez Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah siz de 🥰

Canım ben henüz 4 ayligim ama maalesef aynı durum bendede oluyor arada k.b bazen hatta kacirabilecek dereceye bile geliyorum
Bende bazen kaçırma durumu da oluyor gülerken falan ayy 🤭🤣 neyse artık sabredicez Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah siz de 🥰
Bu sorunu şuan 25 haftalığım bebek aşağıda oldugu için bende aynı sık sık idrara çıkıyorum gece uyku yok azıcık tutuyim diyorum patlıyor resmen karnım uyku desen bel ağrısından yok Allah yardımcımız olsun
Amiin amiinn inşallah hepimizin yardımcısı olsun çektiklerimize değecek 🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kucağımıza aldığımızda unuturuz bunları 🥰

Amiin amiinn inşallah hepimizin yardımcısı olsun çektiklerimize değecek 🥰
Aynen canım doğdukları zaman aklına bile gelmiyor insanın bunlar 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.