Sık kasılmalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Sık kasılmalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 600 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sık kasılmalar
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+4 oldum dünden beri kasılmalarım çok sık biraz karın ağrısı ve kasık ağrısıda yapıyor kabızlıkta var acaba ondan mı diyorum bebekte hareket ediyor ama aynı zamanda, kasılmalardan iyice gerildi karnım çatlayıp duruyor göbeğim kaşıntı oluyor ne yapsam bilemedim 🙄🥺

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+4 oldum dünden beri kasılmalarım çok sık biraz karın ağrısı ve kasık ağrısıda yapıyor kabızlıkta var acaba ondan mı diyorum bebekte hareket ediyor ama aynı zamanda, kasılmalardan iyice gerildi karnım çatlayıp duruyor göbeğim kaşıntı oluyor ne yapsam bilemedim 🙄🥺
Bi doktora görün bence

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalar normal bunlar kasılmalar düzenli ve süresi kısalara olmadigi sürece yavastan siddetliye dogru gider onun disinda son haftalar normal bunlar :) sağlıkla kucağına al inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar