silik cizgi cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde dilangumus tarafından oluşturulan silik cizgi cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,192 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı silik cizgi cikti
Konbuyu başlatan dilangumus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

dilangumus

Kayıtlı Üye
rank
kizlar iki kere dusuk yaptim malesef ve cok stresliyim cok test kulandim sonunda silik cizgi gördüm bugün ama fazlada umitlenmek istemedim sizce hamile miyim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
kizlar iki kere dusuk yaptim malesef ve cok stresliyim cok test kulandim sonunda silik cizgi gördüm bugün ama fazlada umitlenmek istemedim sizce hamile miyim
Canım rabbim yardımcın olsun umarım hamilesindir burada soru sorarken testin resmini de paylaşta canım var mı yok mu annelerimizde ona göre yorumlar en azından ❣️Kan testi ver canım belki değerlerin şuanda düşükte olabilir ilerleyen günlerde yükselirse gebesindir inanma testlere 😇😇

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence iyi düşün silik çizgi olduysa olabilir kesin sonuç için kan tahlili yaptır derim sonuç ne olursa olsun önemli olan senin sağlığın moralin unutma inşallah gönlünden geçen olur ❤️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benimde silikti canım 🥰 Haftaya kan vermeye git direk Rabbim gönlüne göre versin 😍

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Erken test yaptıysan o yüzden silik çıkabilir.İki üç gün sonra tekrar yap istersen.Yada kanda verebilirsin kesin sonuç için.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikinci çizgi silik çıktı hamileyim hayırlısı olsun canım senin de vardır ama emin olmak için kan ver o daha güvenilir 😇

dilangumus

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun umarım hamilesindir burada soru sorarken testin resmini de paylaşta canım var mı yok mu annelerimizde ona göre yorumlar en azından ❣️Kan testi ver canım belki değerlerin şuanda düşükte olabilir ilerleyen günlerde yükselirse gebesindir inanma testlere 😇😇
uygulamayi yeni kulaniyorum o yuzden resim atamadim olmuyo😏

Tüm sayfalar yüklendi.