Şimdiden çok yoruldum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Şimdiden çok yoruldum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı Şimdiden çok yoruldum.
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canim bende senin gibiydim kendimi hamile g8bi hissetmiyordum ilk hareketlerini ve karnım ciktiktan sonra hamile olduğu mu anladim canim insan migde bulantisindan bişey hissetmiyor ki
Zumrem aynen öyle vallaha. Ya🥰🥰🥰

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim yarın bi aylik olacak bn şimdiden çok yoruldum iki dakka oturmaya fırsatım olmuyor sürekli ağlıyor 10 dakka bile uyumadan kalkıyor cinnet geçiricem rabbim çok şükür nasip etti ama çok yorucu sizlerde böyle yorucu mu geçiyordu bnim oğlum mu durmuyor 😓😓
2.aydan sonra insan alisiyo uykusuzluga yorgunluga ....emzik ver biraz zaman kazandirir ,vede maddi imkanin varsa besik sallama aparatlari var sese duyarli olanlarida var bebegi doyur gazini cikar emzigi ver besige koy kendi kendine sallansin ,otomatik sallanan besiklerde var ,benm oyle besik almaya aparati falan imkanim olmadi ama kurtarici gercekten ,emzikte en azindan biraz uzun uyumalarino ve sakinlesmelerini sagliyo ,benm bebegim ilk 4ay cok uslu bi bebekti 40.aydan sonra bi bozdu uykusunu. Zombi gibi dolasiyom evde uykusuzluktan ne gecem var ne gunduzum ...

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Zumrem aynen öyle vallaha. Ya🥰🥰🥰
Rabbim kucağına almayi nasip etsin hülyam♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2.aydan sonra insan alisiyo uykusuzluga yorgunluga ....emzik ver biraz zaman kazandirir ,vede maddi imkanin varsa besik sallama aparatlari var sese duyarli olanlarida var bebegi doyur gazini cikar emzigi ver besige koy kendi kendine sallansin ,otomatik sallanan besiklerde var ,benm oyle besik almaya aparati falan imkanim olmadi ama kurtarici gercekten ,emzikte en azindan biraz uzun uyumalarino ve sakinlesmelerini sagliyo ,benm bebegim ilk 4ay cok uslu bi bebekti 40.aydan sonra bi bozdu uykusunu. Zombi gibi dolasiyom evde uykusuzluktan ne gecem var ne gunduzum ...
Enzim tutmuyor canim malesef ya ne yapıyorum ediyorum tutmuyor ah imkan el versede alsak ama şartlar el vermiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yorgunum kendimi iyi hissetmiyorum tuhafım 100 yaşındayım sanki
ALLAH yardımcımız olsun demetcim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar