Sinir krizi el ayak uyuşması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlkmlk tarafından oluşturulan Sinir krizi el ayak uyuşması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,934 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi el ayak uyuşması
Konbuyu başlatan Mlkmlk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlkmlk

Mlkmlk

Guest
rank
Kızlar merhaba az önce birileri yüzünden sinir krizi geçirdim ağlama hızlı nefes alıp verme sonucu elim ayagim uyustu çok korktum kontrol edemedim .10 haftalık gebeyim . Bebeğime bişey olmuş mudur ?

Nur34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba az önce birileri yüzünden sinir krizi geçirdim ağlama hızlı nefes alıp verme sonucu elim ayagim uyustu çok korktum kontrol edemedim .10 haftalık gebeyim . Bebeğime bişey olmuş mudur ?
Yok cnm bsy olmaz ama dikkat et birdaha kine dikkat et sinir stres iyi dgl bn sinirledigim zmn başım uyuşuyor öyle olmaması için hemen kendimi sakinleştryorum

Mlkmlk

Guest
rank
İnternette nörolojik olarak falan sknti olur .bebeği kesin etkiler falan yazıyor . Çok üzgünüm .

Nur34

Kayıtlı Üye
rank
İnternette nörolojik olarak falan sknti olur .bebeği kesin etkiler falan yazıyor . Çok üzgünüm .
Yok cnm bnm korkma bnm 9 haftalıkken sinirden deli olmuştum kanama olmuştu o an birdaha olmasın dikkat et ztn etkilediği zmn cnm direk kanama oluyor çünkü bnnndee o an kanama olmuştu

Mlkmlk

Guest
rank
İnşallah olmaz Rabbim yavrularimizi korusun. Sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin . 🤲🏻

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bi wey olmaz inan wu an sinir kirizindeyim ben demek olar sik sik sinir kirizi keciriyorum bebeyim kim bilir nasildir ne bileyim rebim bebeylerimzi korusun sag salim gelsinler inwallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bebeğe zararı olmaz ama dikkat et aşırı sinir stres düşüğe bile sebep olabiliyor Allah korusun

Tüm sayfalar yüklendi.