Sorum var Sinir krizi patlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Sinir krizi patlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,313 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi patlaması
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Geçmişteki yaşadım her şey tekrar tekrar aklıma geliyor ve geldikçe keşke şunu yapsaydım bunu yapsaydım diyorum kendi kendime sinir oluyorum kimseyede anlatamıyorum ablalarım içimdeki geçenleri anlatmak istedim duygusal bir çöküş yasiyorum artık düşünmemeye calisiyorum ama aklımdan bu türlü çıkmıyor sinir oldukça sinir oluyorum bütün yaşadığım sorunlar yüzünden

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmişteki yaşadım her şey tekrar tekrar aklıma geliyor ve geldikçe keşke şunu yapsaydım bunu yapsaydım diyorum kendi kendime sinir oluyorum kimseyede anlatamıyorum ablalarım içimdeki geçenleri anlatmak istedim duygusal bir çöküş yasiyorum artık düşünmemeye calisiyorum ama aklımdan bu türlü çıkmıyor sinir oldukça sinir oluyorum bütün yaşadığım sorunlar yüzünden
Allah yardımcın olsun da senin bu kocan noldu geldimi gittimi bosanacakmisiniz covugunu gordumu son durum ne

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardamcin olsun cnm

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Öncelikle yaşadığın durumlar kolay değil ama Allah yardımcın olsun yani o çocukla ne diyim ayrıca o İsmeilll i takmamaya çalış çocuğun var onu düşün

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar