Sorum var Sinir krizi patlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Sinir krizi patlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,550 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi patlaması
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Daha sürünecek oo 😂 hatayı herkes yapar ama insan akıllanır hatasından ders çıkarır seninkinde o şey söz konusu bile değil 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşkelerle iş dönmüyor canım olmuşla ölmüşe çare yok yaşadığın hiçbir şey kolay değil hele de 19 yaşında tek başına bir bebeğin sorumluluğunu almak 🤦🏻‍♀️. İsmaili saymıyorum bile onun evladını görmeye gelmemesi bile senin moralini bozuyor buda istee istemez etkiliyor. Ha birde bilinmezlik evliliğinin sonunu görememek . Sakinleş önce asla stres sinir yapma bunların hiçbiri senin suçun değil ilk onu düşün ve ciddi anlamda kafanı toparlayıp ne yapmak istediğini düşün bak o zaman sinir krizleri oluyor mu ❤️
Abla kendi kendimi yiyorum ismailude geçtim cocum büyüyünce illa bi babasini görmek istiycek diğer çocuklara özenicek hep benim sinir olmamın sebepleri o beni adam yerine koymadı kendi yaptığı hatalardan beni sorumlu tuttuğu aklıma geldikçe sinir oluyorum

Rabbim yardımcın olsun canım kolay şeyler yaşamadin travma oldu sende
Aynen abla aynisi oluyor

Canm keşkelerle yaşanmaz düşündükçe kendini üzersin bazen yaşamadan da göremeyiz önümüzü o yüzden skma canını olacağı varmış
Tamam ablam hepinizde iyiki varsınız ❤️

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Abla em azından eski eşi onları yapıyor bizimki hiçten arayıp bile sormuyor pişman bile olmuyor
Seninkide olacak hemde fazlasıyla

Öyle ablada oylensinir oluyorum ki resmen gidip yaptıklarının bedelini odetesim var ona haksızlığa uğramayı hic sevmiyorum cunki
Allah zaten senin hesabını o masum bebeğin hesabını soracak ona boşver zamanla iyi olacaksın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abla kendi kendimi yiyorum ismailude geçtim cocum büyüyünce illa bi babasini görmek istiycek diğer çocuklara özenicek hep benim sinir olmamın sebepleri o beni adam yerine koymadı kendi yaptığı hatalardan beni sorumlu tuttuğu aklıma geldikçe sinir oluyorum

Aynen abla aynisi oluyor

Allah yardımcın olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Aynen abla aynisi oluyor

O zaman açık açık yüzüne söyleyeceksin hoş daha hatasını kabul edemeyen bir adamdan babalık bekliyoruz 🤦🏻‍♀️. İleriyi düşünme şuan anı yaşa kuzum ileriyi düşündükçe daha kötü olursun sen evladına annelik duygusunu iyice hissettir geriis ismailin yokluğu emin ol . İleride pişman olacak ama işte ne diyim .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O zaman açık açık yüzüne söyleyeceksin hoş daha hatasını kabul edemeyen bir adamdan babalık bekliyoruz 🤦🏻‍♀️. İleriyi düşünme şuan anı yaşa kuzum ileriyi düşündükçe daha kötü olursun sen evladına annelik duygusunu iyice hissettir geriis ismailin yokluğu emin ol . İleride pişman olacak ama işte ne diyim .
Oğlum için ayakta duruyorum abla oğlumla konusuyorum ilgileniyorum ilgilendikcede bana gülüp tepki veriyor o güldükçe bende kutlu oluyorum ama işte onun yaptıkları aklıma geldikçe deliye dönüyorum

Allah yardımcın olsun canım
Insallah ablam ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oğlum için ayakta duruyorum abla oğlumla konusuyorum ilgileniyorum ilgilendikcede bana gülüp tepki veriyor o güldükçe bende kutlu oluyorum ama işte onun yaptıkları aklıma geldikçe deliye dönüyorum

Insallah ablam ❤️
İsmaili asla düşünme dediğim gibi yokmuş gibi davran çocuğunun resmini istemedikçe asla atma ne ona ne ailesine 🤦🏻‍♀️. Sana evladın yeter canım oğlundan güç al şuan oğlunda senden güç alıyor çünkü emin ol. Senin azıcık yaptığı stres üzüntü ona da yansır annesi onu düşün

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İsmaili asla düşünme dediğim gibi yokmuş gibi davran çocuğunun resmini istemedikçe asla atma ne ona ne ailesine 🤦🏻‍♀️. Sana evladın yeter canım oğlundan güç al şuan oğlunda senden güç alıyor çünkü emin ol. Senin azıcık yaptığı stres üzüntü ona da yansır annesi onu düşün
Tamam abla teşekkür ederim ❤️🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar