Sorum var Sinir krizi patlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Sinir krizi patlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir krizi patlaması
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Varsa yoksa işi gücü fırın abla onun
Canım sen hayla onun icinmi sinir krizi geçiriceksin vallaha öyle bir dik durur sağlam kalırım ki varlığından şuphe duyar seni daha öncede uyardık umarım resim falan atmamişsindir o istemeden ve aramamişsindir bak boşansanızda ilk boşanan siz değilsiniz sen çocuğunun gelecekte babasız kalicagini düşünüyorsun o birtek senin mahsulün değilki adam olup o çocuğu annesiz babasız büyütmeyelim diye senin peşinde koşucak olan o. Birde hep diyorsun ki işi gücü fırın canım bunlar Bahane en iş kolik adam bile şu durumda ailesi parçalanmak üzere iken fırının derdine düşmez acı belki ama gerçek başka uğraşlar peşindedir belkide sen kendini uzdugun ile kalicaksin ve ilerde nekadar uzuluceksin neden kendimi üzdüm diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım sen hayla onun icinmi sinir krizi geçiriceksin vallaha öyle bir dik durur sağlam kalırım ki varlığından şuphe duyar seni daha öncede uyardık umarım resim falan atmamişsindir o istemeden ve aramamişsindir bak boşansanızda ilk boşanan siz değilsiniz sen çocuğunun gelecekte babasız kalicagini düşünüyorsun o birtek senin mahsulün değilki adam olup o çocuğu annesiz babasız büyütmeyelim diye senin peşinde koşucak olan o. Birde hep diyorsun ki işi gücü fırın canım bunlar Bahane en iş kolik adam bile şu durumda ailesi parçalanmak üzere iken fırının derdine düşmez acı belki ama gerçek başka uğraşlar peşindedir belkide sen kendini uzdugun ile kalicaksin ve ilerde nekadar uzuluceksin neden kendimi üzdüm diye
Son harfine kadar katılıyorum 👍

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Aynen abla dediklerin abla zaten annemler bana hat aldilar onlada konuşmuyorum zaten oğlumla ugrasiyorum abla sürekli bensiz duramıyor 2 dk bile iş yapamıyorum evde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okudum zaten ablam hepsini hepinizde haklısınız 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen abla dediklerin abla zaten annemler bana hat aldilar onlada konuşmuyorum zaten oğlumla ugrasiyorum abla sürekli bensiz duramıyor 2 dk bile iş yapamıyorum evde

Yapma canım evladınla ilgilen biraz büyüsün öyle yaparsın. Annengilfe en iyisini yapmışlar valla .

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok genç 19 yaş o hatalardan bende geçtim tabi şuan nekadar aptallık edip gunlerimi zehir etmişim dedim tabi ozaman banada diyorlardı üzme kendini yıpratma

Okudum zaten ablam hepsini hepinizde haklısınızbuh

İleride ben neden kendimi.uzdüm diye kendine kizicaksin sen sadece şuan çocuğun ve sen varmış gibi davran dünyada 🥰 ileride karşına çok iyi biri çıkar karşına inşallah hep onun için dua et sonuçta bekar kalıcak değilsin ömrünün sonuna kadar ama önce şu zor süreçleri atlat bebeğin kaç aylık bilmiyorum ama bir işe gir aklın dağılır kendine uğraş bulursan o ismaill ile ilgilide birşey gelmez aklina

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Daha çok genç 19 yaş o hatalardan bende geçtim tabi şuan nekadar aptallık edip gunlerimi zehir etmişim dedim tabi ozaman banada diyorlardı üzme kendini yıpratma

İleride ben neden kendimi.uzdüm diye kendine kizicaksin sen sadece şuan çocuğun ve sen varmış gibi davran dünyada 🥰 ileride karşına çok iyi biri çıkar karşına inşallah hep onun için dua et sonuçta bekar kalıcak değilsin ömrünün sonuna kadar ama önce şu zor süreçleri atlat bebeğin kaç aylık bilmiyorum ama bir işe gir aklın dağılır kendine uğraş bulursan o ismaill ile ilgilide birşey gelmez aklina
Katılıyorum buna çok doğru demişsin 😒
Sanki dünya da tek İsmail erkek tövbe tövbe

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İsmail ne ya offff aman niye bu kadar takiyon Hint kumasimineyse aman
Evet gerçekten sanki dünyada erkek kalmadı belki onun değerini kıymetini bilen biri çıkacak karşısına bu kadar onsuz yapamam düşüncesinde olmasa bir salsa hayatı herşey güzel olacakta işte

Tüm sayfalar yüklendi.