Sorum var Sinir oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Sinir oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Nur25

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Görümcem oglunu köyden bize gönderiyor kayinbabam bizimle yaşiyor ona aramis soylemis o da bugün soyledi pazar günü geliyormuş diye bende çok sinir oldum biz de burda yasiyoruz bizi insan yerine koymadigini dusundum benim yerimde kim olsa sinir olmazmı yaa
Kuzum bazı insanlar böyle işte yüzsüz ve rahatlar Allah'ım bunlara düşünce duygusu vermemiş gibi benim de 6 tane görümcem var çok şükür hepsiyle aram iyi rabbim daim kılsın inşallah rabbim sana da huzur versin inşallah kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim birtane eltim var bana hissettirmiyor ama kıskandığını biliyorum 😄,,fazla yuz vermiyorum o yüzden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ulduz abla siz ve bebek nasılsiniz rusiyanin neresindeydiniz?
Iyiz canim sen nasilsin? Bebekde iyi şuan mama verib altin degisdurdim uyuyo ben rusiyanin cankt peterburq yaşiyorim canim eşimle birlikde

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bazı insanlar böyle işte yüzsüz ve rahatlar Allah'ım bunlara düşünce duygusu vermemiş gibi benim de 6 tane görümcem var çok şükür hepsiyle aram iyi rabbim daim kılsın inşallah rabbim sana da huzur versin inşallah kuzum
Maşşallah canim araniz iyise sikinti yok inşallah benim gorumcelerime da akil fikir verir

Nur25

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.