Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,150 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Bu ne biçim sohbet biçimi ya öyle kordonun senin sağa sola donmenle değil bebeğin içerdeki hareketiyl le olduğunu düşünüyorum ilk oğlumda kordon var diye normal doğum yapamamistim son haftada dolanmisti mesela alanı da dardı öyle birşeyle alakası yok kafana takma

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bu ne biçim sohbet biçimi ya öyle kordonun senin sağa sola donmenle değil bebeğin içerdeki hareketiyl le olduğunu düşünüyorum ilk oğlumda kordon var diye normal doğum yapamamistim son haftada dolanmisti mesela alanı da dardı öyle birşeyle alakası yok kafana takma
Valla deliler bana denk geliyor 28 +4 de girmişim bu nasıl konuşmalar

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Kız sende İnandın mı buna 🤣 putmusun yattığın yerden çocuğu büyütüp doğuracak elbet hayat devam ediyor hamile diye kısıtlama kendini sağada döneceksin solada .

Gül123🌸

Kayıtlı Üye
rank
Eee napcak misiz hiç sağa sola dönmeden uyuyacaz mi oyle zaten sürekli uyuyasimiz geliyo yatakta tutulup kalacaz artık boşver canim ya böyle konuşanları iste bu hamile uzmeyeyim demi yo kimse

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Eee napcak misiz hiç sağa sola dönmeden uyuyacaz mi oyle zaten sürekli uyuyasimiz geliyo yatakta tutulup kalacaz artık boşver canim ya böyle konuşanları iste bu hamile uzmeyeyim demi yo kimse
Yatakta dönünce kalkacak komple sonra dönecekmiş iz zaten 30a 2 hafta kalmış demiyorlar niye bu kadar korkutuyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sende İnandın mı buna 🤣 putmusun yattığın yerden çocuğu büyütüp doğuracak elbet hayat devam ediyor hamile diye kısıtlama kendini sağada döneceksin solada .
Hiç deme demiyorlar nçbu nasıl konuşmalar yok bacağının arasına yastık koy yoksa bebek bogulur ölür tövbe

Hiç deme demiyorlar nçbu nasıl konuşmalar yok bacağının arasına yastık koy yoksa bebek bogulur ölür tövbe

Gül123🌸

Kayıtlı Üye
rank
Yatakta dönünce kalkacak komple sonra dönecekmiş iz zaten 30a 2 hafta kalmış demiyorlar niye bu kadar korkutuyoruz

Biz yataktan zor kalkiyoz zaten birde dönmek için mi kalkcaz ben uyanınca yataktan kalkana kadar 5 10 dk geçiyor zaten böyle konusanlara of off

Gül123🌸

Kayıtlı Üye
rank
Gülüm aynen zaten dün bel ve kaburga babasından uyuyamadım bide böyle insanlar konuşunca sinir oluyorum
Aynen canim ya sabah uyanınca bacagima kramplar giriyo sancim oluyo belim zaten agriyo ya zaten böyle bi durum olsa doktorum uz bizi bilgilendirir herkes konusuveriyo boşver canim sen bunları allah im hamileligimizin tadını çok guzel geçirmeyi nasip etsin evlatlarimizi kucagimiza almayi nasip etsin cümlemize inşallah 😍😃

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Asla boyle seylere inanma canim, doktorlar ne gerekiyorsa soyluyor zaten. Ilk hamilelik zamanimda bana da neler dediler, bende sinir oluyordum, simdi aldirmiyorum. Once Allah, sonra doktorlar... Hic aklina koyma boyle seyler. 😘

Tüm sayfalar yüklendi.