Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,183 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Söylenenlere kulak asma hic benimde ogl doğduğunda kaynanam bunun yüzü kırmızı al basmış bunu adetli biri gelmiş üstune diyip az kalsın eltimin adetli orkidiyle yikicakti cocugumu eltim vermem saçmalama deride öyle vazgeçti sonra dan çocuğun alerjisi olduğu için kizardigini öğrendik Allah'tan şimdi kusum kaynanamla konuşmuyorum bunda kaf rahat olucak herkes konuşur sen bebeğine odaklan gerisi geride kalır 👍
Aaayyyy aman Allahım kız ben doğrumu okudum kaynanana deseydin seni al basmış ben seni o pedle bir ovayim Allahım ben böyle şeylere gelemiyorummmmm tövbe yarabi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Sagolun canlarım içimi ferah ettiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 28 +4 günlüyüz her zanan kontrole giderim ben yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 28 +4 günlüyüz her zanan kontrole giderim ben yani
Sibel sen benim yatışımı görsen dersin o bebekten eser kalması 111 kiloluk bir anneyim düşün ki debeleniyorum eşim diyor şu çocuk ezilecek içerse gece kaldırıo düzgün yat çok yüklenmişsin göbeğine diye ki bak benim 34+5 karnım az da değil dev gibi ama Allahın izniyle bişey olmaz korkma

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aaayyyy aman Allahım kız ben doğrumu okudum kaynanana deseydin seni al basmış ben seni o pedle bir ovayim Allahım ben böyle şeylere gelemiyorummmmm tövbe yarabi
Benim kaynana hurafeliydi ya camdan bakma lohusasin cinn görürsün tuvatetde yüzünü kikarken aynaya bakma şeytan aşık olur lohusasin sırtına yelek giy lohusasin mezarı açık olur kocamla bile yataklarimizi ayırmıştı 15 gün kaldı bizde artık geceleri kabuslarla uyaniyodum sabaha kadar agliyodum en sonunda eşim dayanamadı gönderdi annesini eşimle yan yana oturruken bile aramıza oturuyodu yada biseyi bahane edip yanından kaldiriyodu beni çok şükür şuan kusum keşke daha önce kusseymisim kusturseymisim onunda şimdi sokakta karsilassak o başını başka tarafa cviriyo ben başka tarafa hiç birbirimizi tanımıyoruz gibi 👍🤭 hamile kaldım bana küs eşimle konusuyo kocama bile hayırlı olsun demedi eltim le aynı anda hamile kaldım onu aramalar sormalar eltim düşük yaptı geldi buraya bı kere bile eşime sormadı nasıl hamileliği bebek nasıl diye eşimi görmüş ay uzuntumden tansiyonum çıktı diyo hala kendi derdinde eşimde anası böyle olduğu için hiç demez konuş barış sen gelin sin o benim anam diye çok şükür

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sibel sen benim yatışımı görsen dersin o bebekten eser kalması 111 kiloluk bir anneyim düşün ki debeleniyorum eşim diyor şu çocuk ezilecek içerse gece kaldırıo düzgün yat çok yüklenmişsin göbeğine diye ki bak benim 34+5 karnım az da değil dev gibi ama Allahın izniyle bişey olmaz korkma
Estağfurullah kuzum iyiki varsınız hepiniz

Tüm sayfalar yüklendi.