Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,212 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla bir annehaile kalıyor aceba ne zorluklardan geçiyor bir dua eden olmaz ama onu üzen onun kafasını karıştıran çok oluyor Allahım onları bizlerden hepimizden uzak etsin
Kim o ya sana bunlari söyleyen 🤣🤣🤣ben yatarken bi sag bi sol orta arka ön bin kere sekil degisiriyorum kordon dolansaydi benim oglanin kordon kördüğüm olmuştu 🤣🤣🤣🤣🤣inanma sen doktoruna cikiyosun nasilsa her ay kapa kulaklarini masallah herkesin hersey hakkinda bi fikri var😖

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
En çokta bacak arana yastık köy bebek boğulur ay valla sesli güldüm ne alaka doktoruma da sordum ben sen nasıl rahat yatiryorsan o şekilde uyu o pozisyonu sen ayarlayacaksin herkesin vicudu farklı dedi mesela ben asla sağa yatamıyorum kendini topluyor nefesimi kesiyo
Aman işte bazıinsanlar dua etmez ama korkuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kim o ya sana bunlari söyleyen 🤣🤣🤣ben yatarken bi sag bi sol orta arka ön bin kere sekil degisiriyorum kordon dolansaydi benim oglanin kordon kördüğüm olmuştu 🤣🤣🤣🤣🤣inanma sen doktoruna cikiyosun nasilsa her ay kapa kulaklarini masallah herkesin hersey hakkinda bi fikri var😖
Aynen bende 50 kere sag soldönüuorum şimdiye kadar birşey olmadı

Aynen bende 50 kere sag soldönüuorum şimdiye kadar birşey olmadı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Ne salak insanlar var arkadaş bi b*k bilmiyor bari yorum yapmasın cehalet çok zor iş yani bilgi edinmek çok kolay iki şey okursun yine bilgin olur ama gözünün önünde bir dünya imkan varken okuyup öğrenmemek cahil kalmak çok zor olsa gerek. Bebek nefes alamaz ölür ne demek ya? Bebek anne karnında nefesi akciğerle almaz anneden direkt oksijen alır karbondioksiti de yine annenin kanı ile geri verir senin nefes almaman ancak onun nefesine engel olur kordon dolanmasının net bir sebebi olmamakla birlikte tıp dünyası genel olarak kordonun normalden uzun olmasında veya çoğul gebelik olmasına bağlıyor bi daha ararsa çok boş konuşuyosun de 😂😘

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ne salak insanlar var arkadaş bi b*k bilmiyor bari yorum yapmasın cehalet çok zor iş yani bilgi edinmek çok kolay iki şey okursun yine bilgin olur ama gözünün önünde bir dünya imkan varken okuyup öğrenmemek cahil kalmak çok zor olsa gerek. Bebek nefes alamaz ölür ne demek ya? Bebek anne karnında nefesi akciğerle almaz anneden direkt oksijen alır karbondioksiti de yine annenin kanı ile geri verir senin nefes almaman ancak onun nefesine engel olur kordon dolanmasının net bir sebebi olmamakla birlikte tıp dünyası genel olarak kordonun normalden uzun olmasında veya çoğul gebelik olmasına bağlıyor bi daha ararsa çok boş konuşuyosun de 😂😘
Herifim numarasını engelledi zaten

Kız bazı insanlar tanıdık birinin hamilelik haberini alınca anlamsız bı tribe giriyor kıskançlık sarıyor cekemiyorlar. Kendi bünyelerindeki negatif enerjisi etraflarına saçiyorlar ortaya böyle cahilce saçma bı konuşma çıkıyor işte. Biz olsak dua ederiz insanlarda ne kalp var anlamak mümkün değil

Herifim numarasını engelledi zaten
En iyisini yapmış helal olsun

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Saçmalamış bebek emanet mi duruyor 😄 sol tarafa uyu eğer çok ağrın olursa sağ tarafa yat arada sadece sırt üstü önermiyor doktor oda kan dolaşımı yavaşlarmıs tansiyon düşüklüğü felan olur dedi sen bakma söylenenlere içini rahat tut kordon çok nadir dolanır ama o sebepten değil

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuşummmmmm sen nerelerdesin iyisin demi😍😇🤗

Tüm sayfalar yüklendi.