Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,196 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bunu sana söyleyen kişi kendisi de ciddi ciddi buna inanarak mı söyledi acaba nitekim bu cahillikle yaşamak onun İçin zor olmalı.
Tamam yatarken bacak arana yastik koyarsın ama kendi rahat yatış pozisyonun için olan birşey bu bebeğin boğulmaması için değil
Hiçbir şeyden haberi olmayan insanların başkasına akıl verirken profesör kesilmeleri beni benden alıyor
Ayşem hiç deme ya dün çok köyü oldum sinirden

Ayşem hiç deme ya dün çok köyü oldum sinirden
Kız banada çocuğu doğunca tuzla 3 4 saat tuzda beklet diyorlar 😃
Kaya tuzu mu ince tuz mu diye sordum bende 😃😄😁😁😆🤣
Eski usul adetler inanmak isteyenler inanabilir saygı duyuyorum tabi ama ben inanmıyorum öyle saçma şeylere herkes kendince konuşuyor işte
Turşu mu kuruyorum çocuk mu doguruyorum belli değil 😃

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kız banada çocuğu doğunca tuzla 3 4 saat tuzda beklet diyorlar 😃
Kaya tuzu mu ince tuz mu diye sordum bende 😃😄😁😁😆🤣
Eski usul adetler inanmak isteyenler inanabilir saygı duyuyorum tabi ama ben inanmıyorum öyle saçma şeylere herkes kendince konuşuyor işte
Turşu mu kuruyorum çocuk mu doguruyorum belli değil 😃
😂😂😂Sen beni güldürdün Allah seni güldürsün.

Bende takmıyorum ama bizler ne halle o bebiş kere bakıyoruz be kadar agrı acı çekiyoruz biri gelip böyle kuçonulunca kızıyorum sadece
Daha bu bişey değil canım bakalım doğduktan sonra ne direktifler vermeye çalışacaklar 😁
Ben dalgaya alıyorum sanada tavsiye ederim bı süre sonra karsindakiler bakıyor ki sen dalga geciyorsun o zaman pes ediyor 😃

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Allah bu insanlara akıl fikir versin bu kafayla nasıl yasiyorlar ya nasıl çocuk büyütüyorlar kaç haftalık gebesin öyle olsa doktor söyler sana ne yapıp yapmican

Tüm sayfalar yüklendi.