Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,183 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Sağa sola dönmezsen kötü sürekli aynı yönde yattığında bi süre sonra bebek seni rahatsız eder dön diye ayrıca yastık koymak lazım evet ama bebek hava alsın diye değil kalça kemiklerin rahatlasın diye çatın genişlediği için birde rahim yer değiştiriyor değişen vücut ölçülerinden kaynaklı rahatlamanı sağlamak için milletin dediğinin tersini yap o zaman doğru yoldasındır 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Asla boyle seylere inanma canim, doktorlar ne gerekiyorsa soyluyor zaten. Ilk hamilelik zamanimda bana da neler dediler, bende sinir oluyordum, simdi aldirmiyorum. Once Allah, sonra doktorlar... Hic aklina koyma boyle seyler. 😘
Bende koymuyorum ama sinir oluyorum zaten gece uykum kalmamış bel agrım kaburga batmadı yaşıyorum bide bu tür insanlar sinir ediyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağa sola dönmezsen kötü sürekli aynı yönde yattığında bi süre sonra bebek seni rahatsız eder dön diye ayrıca yastık koymak lazım evet ama bebek hava alsın diye değil kalça kemiklerin rahatlasın diye çatın genişlediği için birde rahim yer değiştiriyor değişen vücut ölçülerinden kaynaklı rahatlamanı sağlamak için milletin dediğinin tersini yap o zaman doğru yoldasındır 😂
Aynen valla ben bunları ilk duydum 2 inci gebeligim 😂😂😂

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Yarabbim sabır .. Sanki hamileyken yarı insan oluyormuşuz gibi konuşmaları yok mu ? Takma Allah aşkına böyle şeyleri .. dönerken dikkatli dön sadece o kadar .. öyle birşey olsa doktor söyler uyarır bide cidden put muyuz mumyalasinlar bizi de kurtulalım bizde.. benim tavsiyem daha doğrusu doktorumun dediği birşey soyliyim otuz dan sonra bebeğin tirnaklari da çıkıyor kendini cizmesin diye dönerken yavaş yavaş dön yeter ki zaten hızlı dönmemiz de neredeyse imkansız sıkma canını hamileliğin tadını çıkar şekerim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yarabbim sabır .. Sanki hamileyken yarı insan oluyormuşuz gibi konuşmaları yok mu ? Takma Allah aşkına böyle şeyleri .. dönerken dikkatli dön sadece o kadar .. öyle birşey olsa doktor söyler uyarır bide cidden put muyuz mumyalasinlar bizi de kurtulalım bizde.. benim tavsiyem daha doğrusu doktorumun dediği birşey soyliyim otuz dan sonra bebeğin tirnaklari da çıkıyor kendini cizmesin diye dönerken yavaş yavaş dön yeter ki zaten hızlı dönmemiz de neredeyse imkansız sıkma canını hamileliğin tadını çıkar şekerim
Cnm vala insanları anlamıyorum ben hiç öyle degilim ha heleki hamile birini üzeyim tövbe arkadaşlar beni tanıyor burda ama niye bazı insanlar böyle zaten gece gözümü kapatmıyorum neyse Allahım akıl fikir versin onlara

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Cnm vala insanları anlamıyorum ben hiç öyle degilim ha heleki hamile birini üzeyim tövbe arkadaşlar beni tanıyor burda ama niye bazı insanlar böyle zaten gece gözümü kapatmıyorum neyse Allahım akıl fikir versin onlara

Bak hamile diye üzülmesin demiyor kimse ama çocuğa böyle olur söyle yapma etme demeye de dil papuç kadar boşver ben kulağımı kapatıyorum kim ne derse desin Rabbimin dediği olur

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Bacak aranla nefes almasinin ne alakasi varki anlamadim gun icinde ozaman bacaklarimizi hic bir araya getirmeyecekmiyiz😂😂😂kuzum sen bunlara inanma suanda senin tek yapman gereken kendine dikkat etmen yedigine ictigine felan baska bisey yapamazsin bunlarida kafana takma

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bacak aranla nefes almasinin ne alakasi varki anlamadim gun icinde ozaman bacaklarimizi hic bir araya getirmeyecekmiyiz😂😂😂kuzum sen bunlara inanma suanda senin tek yapman gereken kendine dikkat etmen yedigine ictigine felan baska bisey yapamazsin bunlarida kafana takma
Özlemim valla eşim diyor biti hamile kalınca başkasını kıskançlık tutuyor bu ne numarasını sil onu engelle psikolojimi bozuyor dedi kızdı zaten takmıyorum ama demiyor bu kız hamile yolun yarını geçmiş nitye böyle diyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İkinci qebeliqinse birincide olmayanin İkinci qebeliktede olmayacqni muhtap olduqna anlatsaydin keşke sibelcim 😅 Hersey Allahtan olacak olan her şekilde olur. Kötü düşünüp kötüyü caqrma 🤗 iklimdede yastık koymadm bundada kesirlere bölündüm sanki 4 saqma dönüyorsam 4 soluma yatıyorum. Coqu wakit sırt üstü. Uyku hali ölüm halidir denmiş rabbim yazılmamış yazılardan etsin içini ferah tut 🤍🌹

Tüm sayfalar yüklendi.