Dün yine sinir oldum bi bakın anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Dün yine sinir oldum bi bakın anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,176 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dün yine sinir oldum bi bakın anneler
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bak hamile diye üzülmesin demiyor kimse ama çocuğa böyle olur söyle yapma etme demeye de dil papuç kadar boşver ben kulağımı kapatıyorum kim ne derse desin Rabbimin dediği olur
Aynen valla bir annehaile kalıyor aceba ne zorluklardan geçiyor bir dua eden olmaz ama onu üzen onun kafasını karıştıran çok oluyor Allahım onları bizlerden hepimizden uzak etsin

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Özlemim valla eşim diyor biti hamile kalınca başkasını kıskançlık tutuyor bu ne numarasını sil onu engelle psikolojimi bozuyor dedi kızdı zaten takmıyorum ama demiyor bu kız hamile yolun yarını geçmiş nitye böyle diyorum
Aynen gülüm simdi herkez bana cinsiyet ne diye soruyo sagliklimi diye sormuyolar ya hic maşallah diyen yok erkek diye soylenti cikmis kayin pederim diyo kiz olursa ne diyeceksiniz diye ne diyim dedim onlara ne dedim saglikli olsun onlar hic umrumda bile degil dedim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İkinci qebeliqinse birincide olmayanin İkinci qebeliktede olmayacqni muhtap olduqna anlatsaydin keşke sibelcim 😅 Hersey Allahtan olacak olan her şekilde olur. Kötü düşünüp kötüyü caqrma 🤗 iklimdede yastık koymadm bundada kesirlere bölündüm sanki 4 saqma dönüyorsam 4 soluma yatıyorum. Coqu wakit sırt üstü. Uyku hali ölüm halidir denmiş rabbim yazılmamış yazılardan etsin içini ferah tut 🤍🌹
İlk oglumda cahildim Sedoş 9 ay yüzüstü uyuyordum bilmezdim yastıkmış filan kıyamazdım şimdi 6 yaşında Allahım hepimizin evlatlarını korusun ama böyle insanları hiç sevmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen gülüm simdi herkez bana cinsiyet ne diye soruyo sagliklimi diye sormuyolar ya hic maşallah diyen yok erkek diye soylenti cikmis kayin pederim diyo kiz olursa ne diyeceksiniz diye ne diyim dedim onlara ne dedim saglikli olsun onlar hic umrumda bile degil dedim
Bendede o var doktor şimdi kız dedi kimse inanmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede o var doktor şimdi kız dedi kimse inanmıyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım milletin dedıgıne bakma doguma kadar da konusurlar dogdujtan sonra oyle yatırma soyle yatır diye basarlar sag sola yatmakdan birsey olmaz ama sol tarafa yatmak hem anne hem bebek İcin faydalı kan dolasımı ve oksijen bebege daha rahat gidiyor kendini nasıl rahat hissediyorsan oyle yat keyfine bak bacım 🥰🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım milletin dedıgıne bakma doguma kadar da konusurlar dogdujtan sonra oyle yatırma soyle yatır diye basarlar sag sola yatmakdan birsey olmaz ama sol tarafa yatmak hem anne hem bebek İcin faydalı kan dolasımı ve oksijen bebege daha rahat gidiyor kendini nasıl rahat hissediyorsan oyle yat keyfine bak bacım 🥰🤗
Bacım takmıyorum ama ben neler çekiyorum aceba hiç anlamıyor yok çocuk nefes almaz ölür yok kordon dolanır demiyor bu kız yolun yarısını geçmiş ne bilim tövbe yarabbim diyelim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün biri beni aradı hal hatır sordu bana bunları dedi dogrumu bilgi verin 28 +4 günlüyüz bana dedi yatakta daima saga sola dönme bebek kordonu döner bogazına yatarken bacak arana yastık koy bebek nefes almaz bogulur ölür dün çok korktum lütfen bilgi verin çok tedirgin oldum dogrumu
Yine senin hulkun gelmiş 😂😂😂😂ay kim o bunu söyleyen sağolsun iyi güldüm bebek bacak arandan mı nefes alıyormuş yoksa kordon ortada mı duruyomuş Allah korusun sen uyma Bcm onların aklı onlara yetmiyor belli

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yine senin hulkun gelmiş 😂😂😂😂ay kim o bunu söyleyen sağolsun iyi güldüm bebek bacak arandan mı nefes alıyormuş yoksa kordon ortada mı duruyomuş Allah korusun sen uyma Bcm onların aklı onlara yetmiyor belli
Benimde aceyibime geldi öyle birşey olsa eskiler bilirdi mesela kaynanam görümcem derdi 😂😂 onlar bile sadece agır taşima elini kaldırma der yeter aman bu kadını birgün bogacsm😂😂😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aceyibime geldi öyle birşey olsa eskiler bilirdi mesela kaynanam görümcem derdi 😂😂 onlar bile sadece agır taşima elini kaldırma der yeter aman bu kadını birgün bogacsm😂😂😂
Psikoloji bozmaktan öte yaptıkları bişey yok saçma sapan düşünceler kulaklarını tıka dinleme başka çare yok bi kere hamile bi bayana böyle olumsuz şeyler anlatılmaz ya

Tüm sayfalar yüklendi.