Sinir stres

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sinir stres başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir stres
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oğlum durmuyor çok yaramaz eşim desen hiç bir şey beğenmeyen birisi arada kendime vakit bile ayıramaz oldum
Hepimiz sen gibiyiz canım bizde çocuklardan kendimize vakit ayıramıyoruz yeri geliyor evet bizde şikayet ediyoruz ama erkek milleti onlardan dahasini beklemezsin
Sakin olmaya çalış temiz havada yürü kafan dağılması için yürüş yao oglun içinde şimdiki çocukların hepsi yaramaz öle bole büyüyecekler onun yaramadığını engellen için kafasını dağıtacağı aktiviteler yapabilirsiniz birlikte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim adım sinir soyadım stres 😁
Katılıyorum deli kiz🤣🤣🤣🤣

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar benim bir yaşında bebeğim var sinir hasta olacağım artık kızıyorum bağırıyorum eşimde adam akıllı destek vermiyor kimler böyle akrasif ve sınırlı bunun için ne yapmak lazım 😏😏
Ay şuanda beni anlatıyorsun 😀 kızım ayaklandı sorma sinir stresten başıma ağrılar giriyor yapma kızım gel kızım gitme kızım etme kızım yerde ne görürse ağzında allahım Allah yardımız olsun 😀

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay şuanda beni anlatıyorsun 😀 kızım ayaklandı sorma sinir stresten başıma ağrılar giriyor yapma kızım gel kızım gitme kızım etme kızım yerde ne görürse ağzında allahım Allah yardımız olsun 😀
Amin amin inşallah canım ya

Bende aynı durumu yaşadım canım hala yaşıyorum sabırdan başka bişeu gelmiyor elimden psikolojik olarakta çok yıprandım Allah sabır versin bize 🥺
Amin inşallah 🌹canım

Bende aynı durumu yaşadım canım hala yaşıyorum sabırdan başka bişeu gelmiyor elimden psikolojik olarakta çok yıprandım Allah sabır versin bize 🥺
Amin inşallah 🌹canım
Hepimiz sen gibiyiz canım bizde çocuklardan kendimize vakit ayıramıyoruz yeri geliyor evet bizde şikayet ediyoruz ama erkek milleti onlardan dahasini beklemezsin
Sakin olmaya çalış temiz havada yürü kafan dağılması için yürüş yao oglun içinde şimdiki çocukların hepsi yaramaz öle bole büyüyecekler onun yaramadığını engellen için kafasını dağıtacağı aktiviteler yapabilirsiniz birlikte

Katılıyorum deli kiz🤣🤣🤣🤣
Aslında bende yapmak isterimde eşim herşeye karışır benim

Amin inşallah 🌹canım

Katılıyorum deli kiz🤣🤣🤣🤣
Aslında bende yapmak isterimde eşim herşeye karışır benim
Benim adım sinir soyadım stres 😁
🤣🤣👏👏

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar benim bir yaşında bebeğim var sinir hasta olacağım artık kızıyorum bağırıyorum eşimde adam akıllı destek vermiyor kimler böyle akrasif ve sınırlı bunun için ne yapmak lazım 😏😏
Şuan tam olarak beni anlatıyorsun sinir tavan yapıyor bendede 3 çocuk birde eşim sanki 4 ü bana tapulu gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar