Sinir stres

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Sinir stres başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir stres
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim adım sinir soyadım stres 😁
😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canlar benim bir yaşında bebeğim var sinir hasta olacağım artık kızıyorum bağırıyorum eşimde adam akıllı destek vermiyor kimler böyle akrasif ve sınırlı bunun için ne yapmak lazım 😏😏
Kizim.doglani bende kendime hic vakit ayramiyorum canim kizmak strs herkesdr olyor amma.bebege bagirarsak cikarma stresni senden korkub cocukluk travmalari kalmssin

Hilalss

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar benim bir yaşında bebeğim var sinir hasta olacağım artık kızıyorum bağırıyorum eşimde adam akıllı destek vermiyor kimler böyle akrasif ve sınırlı bunun için ne yapmak lazım 😏😏
Papatya çayını tavsiye ederim. Günde iki fincan başlarda iyi gelir sonra 1 fincana indirirsiniz ne kendinizi yıpratın ne de bebeğinize haksızlık edin annelik sabrı öğrenmeyi de beraberinde getirir. Allah yardımcınız olsun.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle erkekleri anneleri büyütememiş ellerinden gelse al beni tuvalete götür dicekler artık bıktım yemek yapmaktan çamaşırdan ütüden herşeyden bıktım. Bir iki ay hastanede komada yatmayı bile isteyecek psikolojiye girdim 🤦😔
Maalesef anneleri başlarından atmış işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Papatya çayını tavsiye ederim. Günde iki fincan başlarda iyi gelir sonra 1 fincana indirirsiniz ne kendinizi yıpratın ne de bebeğinize haksızlık edin annelik sabrı öğrenmeyi de beraberinde getirir. Allah yardımcınız olsun.
Amin inşallah canım deneyeceğim inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar