Sinirlenip ağladım bebegime bir şey olur mu

• Konbuyu başlatan Gulsu
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulsu tarafından oluşturulan Sinirlenip ağladım bebegime bir şey olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,517 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinirlenip ağladım bebegime bir şey olur mu
Konbuyu başlatan Gulsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kendimce
G

Gulsu

Guest
9+6 haftalik hamileyim dun gece bir az sorun oldu evde sinirlendim bir az agladim bebegime bir sey olurmu kalbine falan korkuyorum

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
9+6 haftalik hamileyim dun gece bir az sorun oldu evde sinirlendim bir az agladim bebegime bir sey olurmu kalbine falan korkuyorum
Neden olsun, ben babamı kaybettim 46 gün olacak, 24 haftalık hamileyim birşey olsa benim bebeğime olurdu. Ağlamak stresi uzaklaştırır vücuttan beyinde rahatlar böyle düşünme asıl sıkıntı içine akıtmak gözyaşını.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Olmaz ALLAHIN İZNİYLE cnm ama fazla strese girme

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğine ağladığını için bişey olmaz ama ilerleyen zamanda bebek annenin duygularini hissetmeye baslarmis canm o yüzden kendini üzme güzel seyler düşün

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Iki gundur agliyorum yemek de yiyemiyorum istahim yok aglamakran degil de 2 gundur ac bir sey olur mu ? Bir de hanimlar nasil sakinlesiyorsunuz ben cok agliyirum ve uzulunce yemek yiyemiyorum.
Gebelik 17+2

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Iki gundur agliyorum yemek de yiyemiyorum istahim yok aglamakran degil de 2 gundur ac bir sey olur mu ? Bir de hanimlar nasil sakinlesiyorsunuz ben cok agliyirum ve uzulunce yemek yiyemiyorum.
Gebelik
Neden ağlıyorsun? Yardım alman gereken bir durum var ise danışmana gitmeni tavsiye ederim ama kendin asabilecehin bir durum ise bebeğin ve senden daha önemli birşey var mı bir düşün. Müzik ruha ve bedene her zaman iyi gelir. Yürüyüş yap kulaklıklarını tak ve yaşadığın ana şükredip tadını çıkarmaya bak.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar