Sinirlilik hali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Sinirlilik hali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sinirlilik hali
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür öyle büyütecek bir sıkıntım yok bende anlamadım sadece kızım biraz yoruyor o kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür öyle büyütecek bir sıkıntım yok bende anlamadım sadece kızım biraz yoruyor o kadar

Bilmiyorum daha önce hiç olmamıştı bunalmış olabilirim teşekkür ederim
Rica ederim canım insan bazen bunalıyor herşeyden

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür çok çabuk sinirleniyorum eşime hep bağırıyorum bugün istemeden kızıma da bağırdım kendimi çok kötü hissediyorum hamile değilim adet dönemimde değil sizce neden böyle oldu 2 gündür böyleyim
Bende çok gerginim oğlum daha 16 aylık ona bağırıp çağırıyorum. Hatta geçen çok sinir etti beni bi tane çarptım sonra vicdan azabı çektim ya😐😕😕esime de sinirleniyorum hep hormonlar karıştı iyice sanirim bilmiyorum çok mutsuz hissediyorum.Ama hamileyim ben ondan heralde.sizi de hayat yormuş insanlar yormuş olabilir sinirinizi eşiniz ve kızınız dan çıkarmışsıniz.Allah yardımcınız olsun inşallah ❤❣

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım insan bazen bunalıyor herşeyden
Aynen öyle

Bende çok gerginim oğlum daha 16 aylık ona bağırıp çağırıyorum. Hatta geçen çok sinir etti beni bi tane çarptım sonra vicdan azabı çektim ya😐😕😕esime de sinirleniyorum hep hormonlar karıştı iyice sanirim bilmiyorum çok mutsuz hissediyorum.Ama hamileyim ben ondan heralde.sizi de hayat yormuş insanlar yormuş olabilir sinirinizi eşiniz ve kızınız dan çıkarmışsıniz.Allah yardımcınız olsun inşallah ❤❣
Amin aynen istemeden oluyor kızım 13 aylık vurmadım ama bağırıyorum istemeden sonra çok üzülüyorum

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Inan fazlası var bende dengem psikolojim alak bulak olmus durumda çok agresif sinirli olmusm önüne gecemiyorum cnku çok cok yoruluyorum kızim bir türlü iyileşmek bilmio srekli hastaneye git gel oğlum desen hasts aşılı sabahtan ateşi düşmüyor huysuz ben ztn boğazlar Bi yandan başım Bi yandan uykusuzluk delirmek üzereyim
Gerçekten insan bı süreden sonra dayanamıyor

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 2 gündür çok çabuk sinirleniyorum eşime hep bağırıyorum bugün istemeden kızıma da bağırdım kendimi çok kötü hissediyorum hamile değilim adet dönemimde değil sizce neden böyle oldu 2 gündür böyleyim
Bir anlik sinir cnm hepimizde oluyor ara ara cocuktu evdi yemekti uykusuzluktu derken kücücuk seylere patladigimiz oluyor bazen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar