Sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34+2 yim ama şu 3 4 gundür aşırı bir sırt ağrısı var sizce neden olabilir doktora gitmelimiyim normalmi yaşayan varmı?

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım şiddetli değilse benimde öyle sırt ağrım var 37+0 dayım
Sanki tutulmuş gibi ağrı sırtımın ustune yatamıyom böyle el değince bile acıyo bide normalse tmm bian korktum ilk gebeliğimde hiç böyle olmadım da bu farklı hep ağrılı sızısı bitmiyo bu arada vakit ayırıpta cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sanki tutulmuş gibi ağrı sırtımın ustune yatamıyom böyle el değince bile acıyo bide normalse tmm bian korktum ilk gebeliğimde hiç böyle olmadım da bu farklı hep ağrılı sızısı bitmiyo bu arada vakit ayırıpta cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin
Rica ederim canım yine dayanamazsan bir doktora görün yinede benimde ikinci ilkte yaşamadığım çoğu şeyi bu hamileliğimde görüyorum

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum benim de cok ağrıyor hatta gecen gun uykumdan uyandirdi o derece🙄😣
Bugun kalktığımda boğazım şişti yutkunamıyorum boğazıma değince bile acıyo burnum kanadı bide sırt ağrısı da var acaba troit olabilirmi ilk hamileliğimde troit için ilaç kullandım hamilelik boyunca bu seferki ne troit testi yapılmadı 34 haftaya kadar geldim acaba olabilirmi tekrarlarmı Bi öncekine de boğazım şişiyordu ilaç kullanınca geçiyordu şimdi acile gidicem korona testi de istiycem her ihtimale karşı yaparlarsa başka belirti yok pek korona olduğunu düşünmüyorum ama hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canim geçmiş olsun
Bugun kalktığımda boğazım şişti yutkunamıyorum boğazıma değince bile acıyo burnum kanadı bide sırt ağrısı da var acaba troit olabilirmi ilk hamileliğimde troit için ilaç kullandım hamilelik boyunca bu seferki ne troit testi yapılmadı 34 haftaya kadar geldim acaba olabilirmi tekrarlarmı Bi öncekine de boğazım şişiyordu ilaç kullanınca geçiyordu şimdi acile gidicem korona testi de istiycem her ihtimale karşı yaparlarsa başka belirti yok pek korona olduğunu düşünmüyorum ama hayırlısı

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Insallah degildir kuzum🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüm sayfalar yüklendi.