Sırt sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Sırt sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırt sancısı
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileliğimin 12. Haftasına giriyorum ve geçen hafta tam 2 defa ara ara tam sırtımın ortasına bıçak girer gibi sancı girdi nefesim kesildi ve çok ter aktım acillik oldum ama hiç bişey anlamadılar size de hiç oldu mu? Ya da bu konuyla alakalı bilgili olan birisi
Canım bende de aşırı bel ağrısı oluyordu o haftalarda hala daha ara ara devam ediyor bazen sırt üstü yatarken ağrıdan yardımsız kalkamıyorum bile erken haftalarda bel ağrısı düşük riski olarak görülüyor sen sırt diyorsun ama bilemedim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de aşırı bel ağrısı oluyordu o haftalarda hala daha ara ara devam ediyor bazen sırt üstü yatarken ağrıdan yardımsız kalkamıyorum bile erken haftalarda bel ağrısı düşük riski olarak görülüyor sen sırt diyorsun ama bilemedim
Benim safra kesemde iltihap varmış canım kum taş çamur ne ararsan var doktor gebelikten sonra hemen ameliyat dedi benim sürekli sırtım ağrımıyor bi an da bıçak saplanıyor sırtıma böyle duramıyorum iki sırt kemiğim arasını etkiliyor 🥺

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim safra kesemde iltihap varmış canım kum taş çamur ne ararsan var doktor gebelikten sonra hemen ameliyat dedi benim sürekli sırtım ağrımıyor bi an da bıçak saplanıyor sırtıma böyle duramıyorum iki sırt kemiğim arasını etkiliyor 🥺
Canım senin farklı rahatsızlıkların da varmış geçmiş olsun benimki normal bel ağrısı şuan kullanabileceğin bi ilaç bişey yok muymuş doğuma kadar nasıl dayanacaksın o ağrılara

İpekkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamileliğimin 12. Haftasına giriyorum ve geçen hafta tam 2 defa ara ara tam sırtımın ortasına bıçak girer gibi sancı girdi nefesim kesildi ve çok ter aktım acillik oldum ama hiç bişey anlamadılar size de hiç oldu mu? Ya da bu konuyla alakalı bilgili olan birisi
Benimde ilk haftalar çok oluyodu nefesim kesiliyordu acısına bi zaman sonra hic olmadı

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin farklı rahatsızlıkların da varmış geçmiş olsun benimki normal bel ağrısı şuan kullanabileceğin bi ilaç bişey yok muymuş doğuma kadar nasıl dayanacaksın o ağrılara
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnan bilmiyorum çünkü doktor hamileliğin ortasında ameliyat olabilirsin dedi 🥺🥺

Benimde ilk haftalar çok oluyodu nefesim kesiliyordu acısına bi zaman sonra hic olmadı
Benim safra kesesinde iltihap olduğundan dolayı böyle oluyormuşum 🥺

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

İnan bilmiyorum çünkü doktor hamileliğin ortasında ameliyat olabilirsin dedi 🥺🥺
Çok geçmiş olsun canım inşallah gerek kalmaz, en azından doğum sonrasına kadar. Gebelikte ameliyat ne olur nasıl olur hiç duymadım rabbim şifa versin 🙏

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun bende 2 gun sonra 13 haftalik olacam benim de oluyor ama kas gevsetici sizak dus yapma sicak dus dusuge sebeb oluyor karin buyudukce bel agrisi oluyor benimde ayni yatarken daha cok agri oluyor

Sule

Kayıtlı Üye
rank
Aynı duyguyu bende yaşadım az kaldı doğunca geçiyor son aylarda daha çok olacak

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Aynı duyguyu bende yaşadım az kaldı doğunca geçiyor son aylarda daha çok olacak
İnşallah kuzum inşallah 🤲🏻🤲🏻

Gecmis olsun bende 2 gun sonra 13 haftalik olacam benim de oluyor ama kas gevsetici sizak dus yapma sicak dus dusuge sebeb oluyor karin buyudukce bel agrisi oluyor benimde ayni yatarken daha cok agri oluyor
Allah analı babalı büyütsün canım ❣️ Ama safra kesem vuruyor sırt kemiğime taşlarım 😪

Çok geçmiş olsun canım inşallah gerek kalmaz, en azından doğum sonrasına kadar. Gebelikte ameliyat ne olur nasıl olur hiç duymadım rabbim şifa versin 🙏
Amin canım allah razı olsun 🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.