Sırt ve bel ağrısından uyuyamadım..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Sırt ve bel ağrısından uyuyamadım.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 319 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sırt ve bel ağrısından uyuyamadım..
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler vallahi belim kopuyor sırtıma kadar vuruyor gece boyunda sırt ve bel ağrısı çektim normal mi bu 4+4'üm şuan daha keseyi görmeye gitmedim bu arada sol kalça kemiğimde sıvı birikmesi var onun ağrısıda tuz biber oldu Allah kimseye böyle lanet bir ağrı vermesin hamile kaldığım için onun tedavisinede başlayamadım :/

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler vallahi belim kopuyor sırtıma kadar vuruyor gece boyunda sırt ve bel ağrısı çektim normal mi bu 4+4'üm şuan daha keseyi görmeye gitmedim bu arada sol kalça kemiğimde sıvı birikmesi var onun ağrısıda tuz biber oldu Allah kimseye böyle lanet bir ağrı vermesin hamile kaldığım için onun tedavisinede başlayamadım :/
Çok geçmiş olsun canım daha çok yeniymiş başlarda şiddetli bel ağrısı düşük tehlikesi olarak görülüyor dikkat et. Kendini yoracak şeyler yapma, bol bol dinlen bi sorun olmaz inşallah🙏 Vitamin ve folik asit kullanımına başladın mı? İlaçlara başladıysan 6 7 haftalarda gitmek en mantıklısı bence. Aşırı ağrı, kanama vs olmadığı sürece tabi. Arka arkaya denk geldiyse rahatsızlığın ve gebeliğin kötü olmuş keşke öncesinde tedavi olabilseydin. Gittiğinde druna söyle mutlaka durumunu ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar