Siyah Leke Geçmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Siyah Leke Geçmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 713 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siyah Leke Geçmiyor
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar 1 ay önce düşük yaptım 1 martta regl oldum normalde AKINTIM yok ama 2 gündür lekelenmem var ne zaman geçer bu durum ben lekelenmeyi adetten mi saymalıyım yardımcı olabilir misiniz 🤍 Siyah Leke

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
1 martta adetin başladıysa 10 marta kadar devam etmesi normal. Sonrasında ozre girer. Geçmiş olsun

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bende bi kere düşük yaptım düşüğümde kürtaj oldum hastaneden eve geldim hiç kanamam falan olmadı direk kurudum ve 1 ay sonra adet oldum o adette 1 ay kurumadım artık damarlarımda kan kalmamıştı doktora gittim ilaç verdi toparlandım 9 ay sonra küçük oğluma hamile kaldım sen gene kendine dikkat at günlerin uzama ya devam ederse bi doktora görün

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Bende bi kere düşük yaptım düşüğümde kürtaj oldum hastaneden eve geldim hiç kanamam falan olmadı direk kurudum ve 1 ay sonra adet oldum o adette 1 ay kurumadım artık damarlarımda kan kalmamıştı doktora gittim ilaç verdi toparlandım 9 ay sonra küçük oğluma hamile kaldım sen gene kendine dikkat at günlerin uzama ya devam ederse bi doktora görün
Benim düşük sonrası 1 hafta kanamam oldu zaten düşük yaprken aşırı kan kaybetmiştim 1 gece hastanede kaldım şuan leke yok hayırlısı ile bende bir evlat sahibi olurum inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar