Siz neler yaptınız yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllll tarafından oluşturulan Siz neler yaptınız yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz neler yaptınız yardım edin
Konbuyu başlatan Seçilllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 haftalık hamileyim gaz sorunum var ve tuvalete çıkamıyorum yatakta kıvranıyor um olduğum yerde kalıyorum doktora gittim ama bir faydası olmadı siz neler yaptınız öldürücek beni bu sancı bir haftadir

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 haftalık hamileyim gaz sorunum var ve tuvalete çıkamıyorum yatakta kıvranıyor um olduğum yerde kalıyorum doktora gittim ama bir faydası olmadı siz neler yaptınız öldürücek beni bu sancı bir haftadir
Bende gün kurusu kayısı denedim deveci armudu yedim kefir içtim herseyi denedim yinede 4 gunde 1 çıkardım üç gündür ne hikmetse sabah akşam cikiyorum tubalete bende saskinim 😱 31 haftaligim bende

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Probiyotik kullanabilirsin kuzum yoğurt kefir tüketebilirsin ama sütu laktozsuz tüket kayısı kayısı hoşafı bol tüket

Tüm sayfalar yüklendi.