Sorum var Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız zor durumda kalan akrabanızla evinizi paylaşırmıydınız?
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim Peygamber efendimizin bı hayatını özet geçireyim sana düşmanın olsa bile kapı daima açık dedi Peygamber Efendimiz düşmanına kapısını açtırdı kim zor gunlerden geçiyorsa o eli tutmamız gerek bizde o duruma girebilirdik boşver herşeyi canim siz kendinize iyi bakın diğerlerini boş ver siz yinede iyilik le gidin🥰
Çok teşekkür ederim canım❤ haklısın

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin abisigil evleri kira olduğu için evden çıkmak zorundalar eşyalarını bizim bir odaya koyup biraz bizde biraz kaynanam gilde kalınır diye teklif edildi siz olsanız kabul eder miydiniz kızlar yani çevredekiler öyle söylelüyor da biz evi yaparken çok sıkıntı zorluk yaşadık kimsenin de pek umrunda olmadı ama
Canım kendimi onların yerine koyuyorum da gerçekten Zor Bir durum hani insan üzülüyor yardımcı olmak istiyor da başka şekilde yardım eli uzatsaniz çünkü sende hamilesin bı çocuğun daha var dört çocuklu bı aile ve ne kadar kalacakları da belli değil çok sıkacaksınız kendinizi sizde rahat olmazsınız onlarda olmaz bence kaynanan gilde kalmalari en mantıklısi sizde mutfak masrafını filan karsilarsiniz ne bileyim ihtiyaçları ne varsa destek olursunuz bence böylesi daha iyi olur iki taraf içinde ❤️Allah yardımcıları olsun inşallah 🤲

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendimi onların yerine koyuyorum da gerçekten Zor Bir durum hani insan üzülüyor yardımcı olmak istiyor da başka şekilde yardım eli uzatsaniz çünkü sende hamilesin bı çocuğun daha var dört çocuklu bı aile ve ne kadar kalacakları da belli değil çok sıkacaksınız kendinizi sizde rahat olmazsınız onlarda olmaz bence kaynanan gilde kalmalari en mantıklısi sizde mutfak masrafını filan karsilarsiniz ne bileyim ihtiyaçları ne varsa destek olursunuz bence böylesi daha iyi olur iki taraf içinde ❤️Allah yardımcıları olsun inşallah 🤲
Amin kuzum çok sağol ❤ bakalım kuzum diğer abisine borç verdik hemen verecem dedi bizi oyalayıp duruyor o verse

Oooo hamilesin bide eşinin düşünüp hayır demesi lazım başta valla bende iki sene boyunca kimse kırılmasın diye sustum en sonunda patladım ve eşimin sülalesinden kimseyle muhattap olmuyorum kafam rahat seni düşünmeyeni sende düşünme tecrübeyle sabit iki sene sustum bi gün konuştum benden kötüsü olmadı hem çocuğun var onların da maşallah dört tane çocuk baş edemezsin valla kendini yer durursun kimse de seni düşünmez eşini al karşına güzelce konuş bence
Katılıyorum .

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Eşimin abisigil evleri kira olduğu için evden çıkmak zorundalar eşyalarını bizim bir odaya koyup biraz bizde biraz kaynanam gilde kalınır diye teklif edildi siz olsanız kabul eder miydiniz kızlar yani çevredekiler öyle söylelüyor da biz evi yaparken çok sıkıntı zorluk yaşadık kimsenin de pek umrunda olmadı ama
Kabul etmezdim kuzum ben ev üstüne ev olmaz👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar