Sizce doğrumu kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmü98 tarafından oluşturulan Sizce doğrumu kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,871 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce doğrumu kızlar
Konbuyu başlatan Ümmü98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim.
İlk 2 gün aşırı dercede gelir 3ve 4 cü gün biraz azalmaya başlar 5 ve altı akıntı gibi olur 7 günün yarısı tamamen biter

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim.
Kuzum bir alakası yok bence benimde altı gün sürer adetim ilk iki gün görür üçüncü günden sonra da leke şeklinde görürüm çok şükür şuan dokuz aylık bir oğlum var bir buçuk yıllık evliyim 🙏😍♥️

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bir alakası yok bence benimde altı gün sürer adetim ilk iki gün görür üçüncü günden sonra da leke şeklinde görürüm çok şükür şuan dokuz aylık bir oğlum var bir buçuk yıllık evliyim 🙏😍♥️
Allah anneli babalı büyütsün inşallah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim en son artık 2 gün geliyordu doktora gitcektim nerdeyse adet olmuyorm diye ama hamile kaldm hemde sürpriz bebek yani 😀 ama bilemem tabi yakınının dediği de doğru olablr benim eltimde öyle çok adet oluyo arka arkaya hamile kaldı hep ilk çocuğuda ilk aydn olmş
Benimde evlendikten sonra azaldı ve bekarken ağrım çok oluyodu ağrımda geçti

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim adetim çok gelirdi ve çok ağrı da çekerdim ama evlendikten 7 ay sonra hamile kaldım 🥰bence öyle bir şey yok tamamen nasip işi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bi doğruluğu yok bence benim çok gelir ama hemen olmadı

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canim bnm adetim 6gun sürer ilk gün gelmez çok az gelir 2.3ve4gunler gelir tm sonra yine az gelmeye başlar ama allha şükür ikinci çocuğuna hamileyim kolayda hamile kaldim
Resmen beni anlatmışsın ya

Ola
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim

Bence onunla alakalı değil

Ola
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim

Bence onunla alakalı değil

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Buranın amacı hamilelikve bebekle ilgili bilmediğimiz şeyleri sorup öğrenmek değilmi? Tabiki herşey nasip işi
Neden terslednzki bende size bilgi verdm zaten. Adetle alakası yoktur gebeliğin yumurtlamayla alakası vardır dedim mesela benım 4 gün sürer adetm bildim bileli ama her ay 2 3 tane ymrtam çatlardı anlatabıldm umarm. Önemli olan düzenli yumurtlamadır kısacası adet kanama günü vs alakalı değil dedim siz nasl anlamak istednz bılemıyorm

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Neden terslednzki bende size bilgi verdm zaten. Adetle alakası yoktur gebeliğin yumurtlamayla alakası vardır dedim mesela benım 4 gün sürer adetm bildim bileli ama her ay 2 3 tane ymrtam çatlardı anlatabıldm umarm. Önemli olan düzenli yumurtlamadır kısacası adet kanama günü vs alakalı değil dedim siz nasl anlamak istednz bılemıyorm
Sizin baştaki anlayış şekliniz tersleme üzerineydide oyüzden.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar