Sizce doğrumu kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmü98 tarafından oluşturulan Sizce doğrumu kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,868 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce doğrumu kızlar
Konbuyu başlatan Ümmü98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim.
Vallah canim Cook saçma bi şey bu dediği kim demişse ben adeti cook az görürüm pet bile kullanmıyorum ama kazayla bile hamile kaldım hele benim yengem 3 gün görüyor görmüyor gibi bisey kadın hamile kalmaktan bıkmış artik🤪🤪hamile kalmak istiyorsan soğan suyunu şiddetle tavsiye ederim cnm

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Vallah canim Cook saçma bi şey bu dediği kim demişse ben adeti cook az görürüm pet bile kullanmıyorum ama kazayla bile hamile kaldım hele benim yengem 3 gün görüyor görmüyor gibi bisey kadın hamile kalmaktan bıkmış artik🤪🤪hamile kalmak istiyorsan soğan suyunu şiddetle tavsiye ederim cnm
Soğan suyunu geçen ay kullandım canım düzenli bi şekilde 15 gün kullanırkende ara ara peçeteyekan geldi sonra 6 gün adetim gecikti ama sonra adet oldum bu ay yine denedik bakalım nasip ilişkiden sonra kanamam oldu bu ay da çok az peçeteye gelicek şekilde

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Mrba kızlar . Dün bir yakınım adeti çok gelen kişilerin çocuğu daha çabuk oluyor dedi çünkü yumurtalık daha çok çatlıyormuş bunu diyen kişinin 8 gün aşırı geliyormuş ve ilk denemelerinde hamile kalmış sizce doğrumu bu benim 3 gün çok az gelir.4.5 .günler akıntı şeklinde gelir hamile kalan arkadaşların nasıl oluypr diye sormak istedim.
Benimde senin gibi evlendigim gece hamile kaldım düşürdüm düştükten bir ay sonra tekrar hamile kaldım yani onla alakası yok

Tüm sayfalar yüklendi.