Sizce doğum mu 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Sizce doğum mu 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 806 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce doğum mu 🙄
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 3 gündür adet ağrıları gibi belirtiler var özellikle geceleri cok şiddetli. Sırt ağrısı bel ağrısı çok var bebeğim doğum kanalına girmiş alta baski yapıyor afedersiniz hafif hafif suyum geliyor sanki sürekli ıslanıyorum 5 dk da bi lavaboya gidiyorum acaba doğum mu 37 haftalığım
Canım hafif hafif suyum geliyor diyorsun bence hemen bı doktora görün korkutmak istemem ama bı arkadaşımda senin gibi olmuştu kontrol diye gitti sezeryan oldu geldi doktor bebeğin suyu çok az kalmış aşağıdan çıkmaz sezeryan yapmamız lazım demiş her ihtimale karşı bı görün derim 🥰

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Canım hafif hafif suyum geliyor diyorsun bence hemen bı doktora görün korkutmak istemem ama bı arkadaşımda senin gibi olmuştu kontrol diye gitti sezeryan oldu geldi doktor bebeğin suyu çok az kalmış aşağıdan çıkmaz sezeryan yapmamız lazım demiş her ihtimale karşı bı görün derim 🥰
Tşk ederim canım benim ikinci doğumum olacak ama o kadar da korkuyorum gideyim bakalım nasıl olacak ne diyecek 😑😍🤗

Kızlar 2 3 gündür adet ağrıları gibi belirtiler var özellikle geceleri cok şiddetli. Sırt ağrısı bel ağrısı çok var bebeğim doğum kanalına girmiş alta baski yapıyor afedersiniz hafif hafif suyum geliyor sanki sürekli ıslanıyorum 5 dk da bi lavaboya gidiyorum acaba doğum mu 37 haftalığım
Cnm bence hemen git doktora benimde öyle oldu ben doğum yaptım inşallah sağ sağlim alırsın kucağına 🙂🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar