Sizce ikiz gebelik mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Tan覺ma kategorisinde Smyr taraf覺ndan oluturulan Sizce ikiz gebelik mi bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 377 kez g繹r羹nt羹lenmi, 7 yorum ve 0 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Tan覺ma
Konu Bal覺覺 Sizce ikiz gebelik mi
Konbuyu balatan Smyr
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan Melekkk

Smyr

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
28 Nisan 2021
Hanimlar merhaba 5 haftal覺k hamileyim Beta deerim 29578 癟覺kt覺. Herkes y羹ksek 癟覺kt覺 ikiz olabilir diyor. Dizinde fikrinizi merak ettim.綽 Aran覺zda b繹yle y羹ksek 癟覺kan varm覺 acaba

Elif kpln

Muhammed Ali繹mer hamzaAYBKE ERVA儭
Mod
rank
Kat覺l覺m
8 Ocak 2021
Deere g繹re ka癟 haftal覺k ya da tek fet羹s 癟ift fet羹s olduu belli olmaz

Bebein Tahmini Doum Tarihi: 2021-05-05
Gebeliinizin 40. Haftas覺ndas覺n覺z.
Kilo tahmini yapmak art覺k zor. bebeiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 g羹nde bir biyofizik profil bakt覺rmal覺s覺n覺z. Eer sorun yok ve vajinal douma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
襤mza alan覺n覺za hesaplama eklemek i癟in t覺klay覺n覺z

Zeynep Aliyeva

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
2 May覺s 2021
Hanimlar merhaba 5 haftal覺k hamileyim Beta deerim 29578 癟覺kt覺. Herkes y羹ksek 癟覺kt覺 ikiz olabilir diyor. Dizinde fikrinizi merak ettim.綽 Aran覺zda b繹yle y羹ksek 癟覺kan varm覺 acaba
Bende beta hsg ill yaptigimda 5 haftalik hamileydim 3911 cikti 2gun sonra 15binin ustundeydi ama tek gebelik ikiz olmasi bence sadici keselerden anla覺l覺r

Haticem

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
22 Mart 2021
Ben ilk hamileliinde adet tarihim ge癟meden test yapt覺m 癟覺kt覺 sonradan kan testi yapt覺rd覺m 癟ok y羹ksek 癟覺kt覺 kan deerlerim saglik ocagindaki doktorum dedi bebek b羹y羹k 2 ayl覺k var dedi sonradan kendi doktoruma gittim ultrasonda ikiz olduunu 繹rendik ve bebeklerin 6 haftal覺k di

Melekkk

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
27 ubat 2021
K覺zlar birsy soraca覺m 7 haftalik Ken gttim ilk gittiimde g繹rmedi lr 7+3 Ken tekrr gttim ikinci bir kese g繹rd羹klerini s繹ylediler ama k羹癟羹k yeni olumu dediler o ekilde oluan varmi sizce o ona yetiir mi

Hemdem

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
13 Nisan 2021
K覺zlar birsy soraca覺m 7 haftalik Ken gttim ilk gittiimde g繹rmedi lr 7+3 Ken tekrr gttim ikinci bir kese g繹rd羹klerini s繹ylediler ama k羹癟羹k yeni olumu dediler o ekilde oluan varmi sizce o ona yetiir mi
bende 6 haftal覺kken kalp at覺覺 i癟in gittiimizde bi kese daha var ama olumam覺 dedi sonradan olurmu dediimde hay覺r olmaz dedi yar覺n tekrar kontrol羹m var Bakal覺m

Melekkk

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
27 ubat 2021
bende 6 haftal覺kken kalp at覺覺 i癟in gittiimizde bi kese daha var ama olumam覺 dedi sonradan olurmu dediimde hay覺r olmaz dedi yar覺n tekrar kontrol羹m var Bakal覺m

Bana ona yetiir dedilr bir s覺k覺nt覺 olmaz devlet de bunu 繹renmitim perembe g羹n羹 繹zele gtcm bakalm hay覺rlsi

T羹m sayfalar y羹klendi.