Sizce ikiz gebelik mi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Smyr tarafından oluşturulan Sizce ikiz gebelik mi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Sizce ikiz gebelik mi🤔
Konbuyu başlatan Smyr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melekkk

Smyr

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba 5 haftalık hamileyim Beta değerim 29578 çıktı. Herkes yüksek çıktı ikiz olabilir diyor. Dizinde fikrinizi merak ettim.☺️ Aranızda böyle yüksek çıkan varmı acaba

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Değere göre kaç haftalık ya da tek fetüs çift fetüs olduğu belli olmaz

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar merhaba 5 haftalık hamileyim Beta değerim 29578 çıktı. Herkes yüksek çıktı ikiz olabilir diyor. Dizinde fikrinizi merak ettim.☺️ Aranızda böyle yüksek çıkan varmı acaba
Bende beta hsg ill yaptigimda 5 haftalik hamileydim 3911 cikti 2gun sonra 15binin ustundeydi ama tek gebelik ikiz olmasi bence sadici keselerden anlaşılır

Haticem

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk hamileliğinde adet tarihim geçmeden test yaptım çıktı sonradan kan testi yaptırdım çok yüksek çıktı kan değerlerim saglik ocagindaki doktorum dedi bebek büyük 2 aylık var dedi sonradan kendi doktoruma gittim ultrasonda ikiz olduğunu öğrendik ve bebeklerin 6 haftalık di

Melekkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar birsy soracağım 7 haftalik Ken gttim ilk gittiğimde görmedi lr 7+3 Ken tekrr gttim ikinci bir kese gördüklerini söylediler ama küçük yeni oluşmuş dediler o şekilde oluşan varmi sizce o ona yetişir mi

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar birsy soracağım 7 haftalik Ken gttim ilk gittiğimde görmedi lr 7+3 Ken tekrr gttim ikinci bir kese gördüklerini söylediler ama küçük yeni oluşmuş dediler o şekilde oluşan varmi sizce o ona yetişir mi
bende 6 haftalıkken kalp atışı için gittiğimizde bi kese daha var ama oluşmamış dedi sonradan olurmu dediğimde hayır olmaz dedi yarın tekrar kontrolüm var Bakalım

Melekkk

Kayıtlı Üye
rank
bende 6 haftalıkken kalp atışı için gittiğimizde bi kese daha var ama oluşmamış dedi sonradan olurmu dediğimde hayır olmaz dedi yarın tekrar kontrolüm var Bakalım

Bana ona yetişir dedilr bir sıkıntı olmaz devlet de bunu öğrenmiştim perşembe günü özele gtcm bakalm hayırlsi

Tüm sayfalar yüklendi.