Sizce nasil besik almak mantikli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esen ÇELİK tarafından oluşturulan Sizce nasil besik almak mantikli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,114 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce nasil besik almak mantikli
Konbuyu başlatan Esen ÇELİK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Esen ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
Besik alicaz ama çocuk düşer yatmaz gibi durumlardan bahsedenler var. Sizce nasil besik almak mantıklı. Montesorri alıp memnun olan varmi

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Besik alicaz ama çocuk düşer yatmaz gibi durumlardan bahsedenler var. Sizce nasil besik almak mantıklı. Montesorri alıp memnun olan varmi
Park yataklar cok rahat oluyor mobilyada kafasını vurucak bir yerini çarpıcak stresi var park yataklar rahat toplanıyor cantalı oluyor işiniz bittiğinde toparlar kaldırırsınız yer de kaplamıyor mobilya gibi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Anne yanı ahşap beşik aldım canım gece büyük kolaylık oluyor ben çok memnunum salonda kullanmak için mamma salıncak aldım ondanda memnunum birde otomatik sallama aldım onda uyumuyor boşuna aldım onu🤦‍♀️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben öncesinde park beşik almıştım canım memnun kalmadım 2 3 yaş sonrası için uygun onlar yeni doğan bebek kayboluyor içinde sevmedim benim görüşüm bu tabi. Bu sefer anne yanı sepet beşiklerden alacağım kademeli olanlarından 1 yaşına kadar yatabiliyor içinde mobilya alacak olursan da büyüyenlerden öneririm

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Park beşik en iyisi her yere götür yazkığa deniz anneanneye babaanneye çocuk uykusuz kaldı yerini arıyo derdi yok topla götür zaten çift kademeli oluyo ayaklanana kadar ilk kademeyi sonra ikinci kademeyi kullanuyosun düşme olayı da olmuyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar