Sizce nasil besik almak mantikli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esen ÇELİK tarafından oluşturulan Sizce nasil besik almak mantikli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,111 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce nasil besik almak mantikli
Konbuyu başlatan Esen ÇELİK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Ben öncesinde park beşik almıştım canım memnun kalmadım 2 3 yaş sonrası için uygun onlar yeni doğan bebek kayboluyor içinde sevmedim benim görüşüm bu tabi. Bu sefer anne yanı sepet beşiklerden alacağım kademeli olanlarından 1 yaşına kadar yatabiliyor içinde mobilya alacak olursan da büyüyenlerden öneririm
Bende biraz önce park besiklere baktm da ben olsam bebeğin yerinde boğulurdum :)

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Besik alicaz ama çocuk düşer yatmaz gibi durumlardan bahsedenler var. Sizce nasil besik almak mantıklı. Montesorri alıp memnun olan varmi
Ben anne yanı mobilya beşik almayı düşünüyorum bi tarafının tahtasını takmayıp yatakla birleştirip kullancam gece yataktan kalmak zorunda kalmamak ve hemen alabilmek için

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende biraz önce park besiklere baktm da ben olsam bebeğin yerinde boğulurdum :)
Yeni doğana uygun değil gibi geldi bana canım bebekken hiç yatmadı bile içinde 2 3 yaşına geldikten sonra yatırdım biraz fermuarlı kısmı yüzünden daha çok oyun oynamak için kullandı onuda biz sevemedik. Aynen canım el kadar bebek koca beşikte kayboluyor üste asılan alt açma kısmı var anca ona göre bebek zaten gerisi fazlalık gibi duruyor ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar