Sorum var Sizce normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Sizce normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 546 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce normal mi
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Haklısın canım doğal yollarla korunuyoruz istediğimiz için Rabbime bırakıyorum ne zaman hayırlısıysa o zaman olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım o zaman biraz daha bekleyelim biz hem kızım da 6 ay sadece anne sütü alır daha iyi olur 🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım o zaman biraz daha bekleyelim biz hem kızım da 6 ay sadece anne sütü alır daha iyi olur 🤩
Aynen cnm bence de biraz daha beklenen daha iyi ve sağlıklı ❤️🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Nasılsın canım oğlun sünnet oldu mu durumu nasıl
Evet canım ben iyiyim oğlum da çok şükür beklediğim den daha iyi çok şükür çişini rahatlıkla yaptı sünnet külodu aldık giydirdik keyfi yerinde çok şükür sen nasılsın canım benim ❤️ teşekkür ederim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz ben doğum yapalı 3 ay oldu bidaha 2 3 yıl bebek istemem diye düşünüyordum doğumum çok zor geçmişti. Ama niye bilmiyorum şu sıralar tekrar Bi tane daha bebeğim olsun istiyorum ikisi birlikte büyüsün birbirini kolların arkadaş gibi olsunlar istiyorum bilmiyorum bitek ben mi böu kadar erken bebek düşünüyorum 🤔
Bizde öyle düşünmüştük kuzum kızım 5 aylık iken hamile olduğumu öğrenmiştim şimdi kızım 1 buçuk yaşında oğlum ise 5 ay 10 günlük ilk aylar çok zordu hala da zor oluyor ama beraber büyüyecekler arkadaş olacaklar aynı sınıfa bile gidebilirler evde canları sıkılmaz beraber oynarlar diye düşünüyorum içim rahatlıyor sonra spiral taktırdım zaten birdaha artık ne zaman çocuk düşünurum bilmiyorum bı 5 6 sene geçer herhalde hayırlısi inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet canım ben iyiyim oğlum da çok şükür beklediğim den daha iyi çok şükür çişini rahatlıkla yaptı sünnet külodu aldık giydirdik keyfi yerinde çok şükür sen nasılsın canım benim ❤️ teşekkür ederim
Rica ederim canım benim iyiyim şükür. Sevindim kuzunun iyi olmasına gün geçtikçe daha iyi olur çabuk iyileşir inşallah 🤲❤️

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz ben doğum yapalı 3 ay oldu bidaha 2 3 yıl bebek istemem diye düşünüyordum doğumum çok zor geçmişti. Ama niye bilmiyorum şu sıralar tekrar Bi tane daha bebeğim olsun istiyorum ikisi birlikte büyüsün birbirini kolların arkadaş gibi olsunlar istiyorum bilmiyorum bitek ben mi böu kadar erken bebek düşünüyorum 🤔
Merhaba cnm bende yeniyim aynen bende senin gibiyim bir bebeğim var şuan tekrar hamileyim ikisi birlikte buyusundiye😌

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rica ederim canım benim iyiyim şükür. Sevindim kuzunun iyi olmasına gün geçtikçe daha iyi olur çabuk iyileşir inşallah 🤲❤️
Çok şükür iyi vAlla günlük hayatına devam ediyor çok şükür canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.