Sizce yaptırmalı mıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Sizce yaptırmalı mıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,193 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce yaptırmalı mıyım
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İkili testti çevremde herkes yaptırma dedi yaptırdım sonuç pskolojimi bozdu 3 testti yaptırıp yaptirmamakta kararsizim
Daha bugün perinatolojiye gittim doktor kızdı benim ikili normal çıkmıştı üçlü riskli çıktı normalde ikili normal çıkınca üçlü yapılmaması gerekiyor diye şimdiki aklım olsa asla yaptırmazdım yaşadığım sıkıntı stres de cabası ayrıntılı ultrasona zamanı gelince girseydim yeterdi bana

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Daha bugün perinatolojiye gittim doktor kızdı benim ikili normal çıkmıştı üçlü riskli çıktı normalde ikili normal çıkınca üçlü yapılmaması gerekiyor diye şimdiki aklım olsa asla yaptırmazdım yaşadığım sıkıntı stres de cabası ayrıntılı ultrasona zamanı gelince girseydim yeterdi bana
Bende ikili düşük riskli cikti 3luyude istemiyorum kaç haftadır bunaldm

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Hiç yaptırma canım bence. 2 linin kan sonuçlarına bakma hiç ultrason ölçümleri normal miydi ense kalınlığı ve burun kemiği?
Çok iyi dedi iki doktora göster dm bugün saat birde randevu aldm ama gitmicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok iyi dedi iki doktora göster dm bugün saat birde randevu aldm ama gitmicem ense kalınlığı çok iyi dedi ama kan sonucunda sorun çıktı yüzde bir ihtimal dedi benim bunalıma girmeme yetti

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende ikili düşük riskli cikti 3luyude istemiyorum kaç haftadır bunaldm
Diyorum ya bugünkü aklım olsa hiç taramaya girmez sadece ayrıntılıya girerdim korkun olmasın. Hiç birimiz Rabbimden gelenin canına iyi yada kötü diye kıyamayız ki hiç bi kesinliği yok bilmem kaç kişi seninle aynı değerde de bilmem kaç kişiden birinin bebeğinde bı sorun çıkmış Allahım göstermesin sağlıklı bebek de ateşli hastalık geçirip hasta olabilir çocuk bu düşüp başına bişey de gelebilir insanız herşey olabilir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi dedi iki doktora göster dm bugün saat birde randevu aldm ama gitmicem
Kan sonucuna hiç takılma o zaman canım iyidir bebeğin bişeyde olmaz Allahın izniyle merak etme. Tanı testi değiller zaten boşuna canını sıkma kan sonuçlarında şuan dünya üzerinde seninle aynı yaşta kaç gebe varsa ortalama risk ölçümüne bakılıyor. Detaylı ultrasonu bekle başka hiçbir şey yaptırma gereksiz çünkü

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Diyorum ya bugünkü aklım olsa hiç taramaya girmez sadece ayrıntılıya girerdim korkun olmasın. Hiç birimiz Rabbimden gelenin canına iyi yada kötü diye kıyamayız ki hiç bi kesinliği yok bilmem kaç kişi seninle aynı değerde de bilmem kaç kişiden birinin bebeğinde bı sorun çıkmış Allahım göstermesin sağlıklı bebek de ateşli hastalık geçirip hasta olabilir çocuk bu düşüp başına bişey de gelebilir insanız herşey olabilir
Alla
Diyorum ya bugünkü aklım olsa hiç taramaya girmez sadece ayrıntılıya girerdim korkun olmasın. Hiç birimiz Rabbimden gelenin canına iyi yada kötü diye kıyamayız ki hiç bi kesinliği yok bilmem kaç kişi seninle aynı değerde de bilmem kaç kişiden birinin bebeğinde bı sorun çıkmış Allahım göstermesin sağlıklı bebek de ateşli hastalık geçirip hasta olabilir çocuk bu düşüp başına bişey de gelebilir insanız herşey olabili

Kesinlik yok bunalima girdim

Kan değerine göre riskli diye değerlendiriyorlar yaşına göre yada zamanın gelince ayrıntılı ultrasona gir için rahat edecek Allah’ın izniyle bak gör
Onu bekliyorum dört gözle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar