Sizce 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Sizce 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,811 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce 😟
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye yatırirdim 3 saat önce bı tane serum yedim ama sabahtam beri küçük bi meyvesuyu ve biraz kraker yedim açım ama bişi yiyemiyorum bunu hemşirelere iletmelimiyim sizde ?

Z

Zhra.fatma

Guest
Cok gecmis olsun Söylemenizde fayda vardir bence bi danışın sizi dogru sekilde yönlendirirler😊

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye yatırirdim 3 saat önce bı tane serum yedim ama sabahtam beri küçük bi meyvesuyu ve biraz kraker yedim açım ama bişi yiyemiyorum bunu hemşirelere iletmelimiyim sizde ?
Geçmiş olsun canım bana da yatış verdi istemedim seni anlıyorum zor bi durum bulantıların uzun sürmez inşallah konuş belki gene serum verirler

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bana da yatış verdi istemedim seni anlıyorum zor bi durum bulantıların uzun sürmez inşallah konuş belki gene serum verirler

Ewet verecrklermis bakalım peki sen neden istemedin yatış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2.hamilelik canim🥰 ayni zamanda olacak desene dogumlar bugünlerde gecer insaallah zor ama iyi olduğunu bilmek bebişin mutluluk sebebi💖💖
Ne güzel 🤩🤩 inşallah geçer canım ve inşallah doğum zamanınıda sağlıkla görürüz 🥰🌹❤️

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ewet verecrklermis bakalım peki sen neden istemedin yatış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel 🤩🤩 inşallah geçer canım ve inşallah doğum zamanınıda sağlıkla görürüz 🥰🌹❤️
Ben hastane ortamını sevmiyorum kötü oluyorum hem aşı da olmadım hastaneler çok dolu korktum açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar