Sizce 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Sizce 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,829 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce 😟
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye yatırirdim 3 saat önce bı tane serum yedim ama sabahtam beri küçük bi meyvesuyu ve biraz kraker yedim açım ama bişi yiyemiyorum bunu hemşirelere iletmelimiyim sizde ?
Serum takviye için verilmiş olmalı bende 5 ay sürekli serum ile beslendim 10 kilo vermiştim hatta yatışımı istemişti doktor söyle canım serum bittikten sonra rahat yemek yersin inşallah

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastane ortamını sevmiyorum kötü oluyorum hem aşı da olmadım hastaneler çok dolu korktum açıkçası
Hmm umarım iyi olursunuz da kalmanıza gerek kalmaz bende aşı olmadim olmamda ama mecbur artık yatış gerekti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serum takviye için verilmiş olmalı bende 5 ay sürekli serum ile beslendim 10 kilo vermiştim hatta yatışımı istemişti doktor söyle canım serum bittikten sonra rahat yemek yersin inşallah
İnşallah canım ama yemek önermiyoruz dedi gerçi iştah hiç yok ve gene serum takacak dedi bakalım ne zaman

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye yatırirdim 3 saat önce bı tane serum yedim ama sabahtam beri küçük bi meyvesuyu ve biraz kraker yedim açım ama bişi yiyemiyorum bunu hemşirelere iletmelimiyim sizde ?
Ben 3 aylık gebeydim 3 gün hastanede yattım yemek yemediğimi biliyorum canım serumla besleniyorsun resmen sorun olmuyor sadece tansiyonun düşüyor

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hmm umarım iyi olursunuz da kalmanıza gerek kalmaz bende aşı olmadim olmamda ama mecbur artık yatış gerekti

İnşallah canım ama yemek önermiyoruz dedi gerçi iştah hiç yok ve gene serum takacak dedi bakalım ne zaman
Benimki eskisine göre bitti gibi canım ilaci da bıraktım çok şükür

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Mide koruyucu olabilir canım o zaten rahat yemek Yemen için bende sürekli takıldığım için etkisi bir hafta sürer dediler ama bende bir gün sürüyordu ertesi gün yine aynıydım

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Benimki eskisine göre bitti gibi canım ilaci da bıraktım çok şükür
Ay ne güzel inşallah bidaha gerek olmaz 🤩🥰

Mide koruyucu olabilir canım o zaten rahat yemek Yemen için bende sürekli takıldığım için etkisi bir hafta sürer dediler ama bende bir gün sürüyordu ertesi gün yine aynıydım
Umarım iyi olursunuz 🌹🌹

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
İlet canım sütburger tuzlu kraker biraz hafifletmiyor mu acaba , 13 . Hafta oldu hala devam ediyor bulanti benide mahvetti😔
Ben 13 haftalık olunca kesildi 15 haftalık unca tekrar başladı bulantılarim her gün serum takiliyordu sonra ozele gittim genel tahlil yapildi 11 tane sonra barisak enfeksiyon cikti 1 ay oldum bittim şuna sukur cok iyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar