Sorum var sizde de oluyor mu annisler bana bir bakar msniz😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan sizde de oluyor mu annisler bana bir bakar msniz😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sizde de oluyor mu annisler bana bir bakar msniz😔😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
iyi akşamlar tatli anneler size bir sorum olacak ya bana bir yardımcı olur akil verir msniz genelde akşamları oluyor sol göğsüm de ağrı ve sıkışma oluyor her an kalbim durucakmis gibi kitleniyorum bu hafta olmaya basladi 23 haftalik gebeyim ondan mi oluyor acaba ama sadece sol göğsüm kalbim yani kızlar bicak saplanır gibi batip agrimasi normal mi bu sekilde olan var mi bana acil bir dönüş yapar msniz annisler😔😔

iyi akşamlar tatli anneler size bir sorum olacak ya bana bir yardımcı olur akil verir msniz genelde akşamları oluyor sol göğsüm de ağrı ve sıkışma oluyor her an kalbim durucakmis gibi kitleniyorum bu hafta olmaya basladi 23 haftalik gebeyim ondan mi oluyor acaba ama sadece sol göğsüm kalbim yani kızlar bicak saplanır gibi batip agrimasi normal mi bu sekilde olan var mi bana acil bir dönüş yapar msniz annisler😔😔
Çok geçmiş olsun canım

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun öncesinde de kazadan dolayı sıkıntın varmış kardiyoloji bakar sen durumunu anlat hassas davranırlar gebesin diye ihmal etme. Ordan bişey çıkmazsa göğüs hastalıkları bölümüne git mutlaka şimdiden önlem alınır ilerleyen aylarda sıkıntı çekmemen için. İyi bı doktor seç ama
sagl cnm benm aynen ya gebeyim diye iyi bakarlar belki cunku kac defa gittiysem gebe olmadan önce duzgunce ilgilenmediler birde boyle gideyim bakalim ne cikacak agridan dolayi korkuyorum ya dogumda anlik birsey olur diye normal dogum cunku benimkisi de cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktoruna danıştinmi
yok cnm kadin dogumla konuşamadım henuz kontrolüm bayramdan sonra o zmn konuşmayı dusunuyorum ztn doktorlar da yoktu duzgunce ne zaman kontrole gitsem grevde oluyorlar di

Canım senin durum biraz farklı kaza geçirmişsin kardiyoloji bakar muhakkak git ihmal etme
cnm daha once gittim kalp grafisi cekip gonderdi birsey yok diyerek ağrım var diyorum yapacak birsey yok diyorlar doktorlar da bir tuaf oldular valla

Canım senin durum biraz farklı kaza geçirmişsin kardiyoloji bakar muhakkak git ihmal etme
cnm daha once gittim kalp grafisi cekip gonderdi birsey yok diyerek ağrım var diyorum yapacak birsey yok diyorlar doktorlar da bir tuaf oldular valla

bende hamileyken 2 3 defa oldu aynısı durdum hareket bile edemedim dedim kesin kalp krizi geciricem😔
bende de bu hafta cok sık oluyor ya psikoljik mi hiç bilmiyorum ama kitlenip kaliyorum resmen

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.