Size bir sır vereyim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Size bir sır vereyim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Size bir sır vereyim 😂
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ana evi gibisi yok valla bee kendi evime geçtiğimden beri bebbek yemek çamaşır bulaşık hiiç vakit kalmıyor 🥲 2 gün annemlere geldim de izin yapacağım ondan girebiliyorum 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşalllah 🥰 benim de kızım evlensin ben de böyle olacağım eli maşalı kasımpaşalı 😅
Yaaa iyi iyi canim sevindim buna gerçekten çok canım benim 💕 bende geçtim evime çok şükür 💕

Canım annen nasıl iyidir inşallah
Kuzum çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah haftaya kaldı canım bugün çıkacaktı tansiyonu tekrar yükselince kaldı canım biraz daha iyi çok şükür sol tarafı uyusuk biraz daha tek başına yürüyemiyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa iyi iyi canim sevindim buna gerçekten çok canım benim 💕 bende geçtim evime çok şükür 💕

Kuzum çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah haftaya kaldı canım bugün çıkacaktı tansiyonu tekrar yükselince kaldı canım biraz daha iyi çok şükür sol tarafı uyusuk biraz daha tek başına yürüyemiyor
Aaa çok sevindim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin 🥰♥️ Geçmiş olsun annene de bu arada haberim şimdi oldu Rabbim şifa versin 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aaa çok sevindim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin 🥰♥️ Geçmiş olsun annene de bu arada haberim şimdi oldu Rabbim şifa versin 🤲
Amin amin inşallah canım benim inşallah 💜 teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim biran önce inşallah iyi de olur çıkar da

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ana evi gibisi yok valla bee kendi evime geçtiğimden beri bebbek yemek çamaşır bulaşık hiiç vakit kalmıyor 🥲 2 gün annemlere geldim de izin yapacağım ondan girebiliyorum 😂

Maşalllah 🥰 benim de kızım evlensin ben de böyle olacağım eli maşalı kasımpaşalı 😅
Vallahi normalde eşimi oğlu gibi sever ama hele bi kızsın kimseyi görmez gözü

Tüm sayfalar yüklendi.