Size bir s─▒r vereyim ­čśé

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall taraf─▒ndan olu┼čturulan Size bir s─▒r vereyim ­čśé ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,435 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 41 yorum ve 10 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hertelden
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Size bir s─▒r vereyim ­čśé
Konbuyu ba┼člatan Hazall
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Hazall

Hazall

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Aral─▒k 2022

^^ ├ľzLem ­čĺť ^^

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Ana evi gibisi yok valla bee kendi evime ge├žti─čimden beri bebbek yemek ├žama┼č─▒r bula┼č─▒k hii├ž vakit kalm─▒yor ­čą▓ 2 g├╝n annemlere geldim de izin yapaca─č─▒m ondan girebiliyorum ­čśé
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Ma┼čalllah ­čą░ benim de k─▒z─▒m evlensin ben de b├Âyle olaca─č─▒m eli ma┼čal─▒ kas─▒mpa┼čal─▒ ­čśů
Yaaa iyi iyi canim sevindim buna ger├žekten ├žok can─▒m benim ­čĺĽ bende ge├žtim evime ├žok ┼č├╝k├╝r ­čĺĽ

Can─▒m annen nas─▒l iyidir in┼čallah
Kuzum ├žok te┼čekk├╝r ederim Allah raz─▒ olsun in┼čallah haftaya kald─▒ can─▒m bug├╝n ├ž─▒kacakt─▒ tansiyonu tekrar y├╝kselince kald─▒ can─▒m biraz daha iyi ├žok ┼č├╝k├╝r sol taraf─▒ uyusuk biraz daha tek ba┼č─▒na y├╝r├╝yemiyor

Hazall

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Aral─▒k 2022
Yaaa iyi iyi canim sevindim buna ger├žekten ├žok can─▒m benim ­čĺĽ bende ge├žtim evime ├žok ┼č├╝k├╝r ­čĺĽ

Kuzum ├žok te┼čekk├╝r ederim Allah raz─▒ olsun in┼čallah haftaya kald─▒ can─▒m bug├╝n ├ž─▒kacakt─▒ tansiyonu tekrar y├╝kselince kald─▒ can─▒m biraz daha iyi ├žok ┼č├╝k├╝r sol taraf─▒ uyusuk biraz daha tek ba┼č─▒na y├╝r├╝yemiyor
Aaa ├žok sevindim Allah a─č─▒z tad─▒yla oturmay─▒ nasip etsin ­čą░ÔÖą´ŞĆ Ge├žmi┼č olsun annene de bu arada haberim ┼čimdi oldu Rabbim ┼čifa versin ­čĄ▓

^^ ├ľzLem ­čĺť ^^

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Aaa ├žok sevindim Allah a─č─▒z tad─▒yla oturmay─▒ nasip etsin ­čą░ÔÖą´ŞĆ Ge├žmi┼č olsun annene de bu arada haberim ┼čimdi oldu Rabbim ┼čifa versin ­čĄ▓
Amin amin in┼čallah can─▒m benim in┼čallah ­čĺť te┼čekk├╝r ederim Allah raz─▒ olsun in┼čallah can─▒m benim biran ├Ânce in┼čallah iyi de olur ├ž─▒kar da

Baharrr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2022
Ana evi gibisi yok valla bee kendi evime ge├žti─čimden beri bebbek yemek ├žama┼č─▒r bula┼č─▒k hii├ž vakit kalm─▒yor ­čą▓ 2 g├╝n annemlere geldim de izin yapaca─č─▒m ondan girebiliyorum ­čśé

Ma┼čalllah ­čą░ benim de k─▒z─▒m evlensin ben de b├Âyle olaca─č─▒m eli ma┼čal─▒ kas─▒mpa┼čal─▒ ­čśů
Vallahi normalde e┼čimi o─člu gibi sever ama hele bi k─▒zs─▒n kimseyi g├Ârmez g├Âz├╝

T├╝m sayfalar y├╝klendi.
├ťst