Size bir sır vereyim 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Size bir sır vereyim 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,300 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Size bir sır vereyim 😂
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah senin prenses maharetli ben oyuncak lavabo aldım gel bulaşık yıkayalım çay içelim diyorum alıp ya yere atıyor ya ağzına sokuyor hiç umru değil varsa yoksa gezmek keşif bizim ki 😂 Kedi gibi anca her şeyin içini boşaltsın her şeyi yere atsın 😅
Canları sağolsun araştırmacı mizacı var demek benimki de öyle de daha ayaklanmadı o zaman anam ağlayacak bugün emekleyerek gittiği her yerin kapısına vurdu geliyor gelmekte olan galiba 😅 ilk adım ayakkabısı arayışındayım ya yerden yeller esiyor bizim alt kat taşınmış meğer eşim alırsa anasının terliklerine benzer bir şey alır diye ödüm kopuyor 😱 var mı önerin bşr de beden neye göre olacak

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canları sağolsun araştırmacı mizacı var demek benimki de öyle de daha ayaklanmadı o zaman anam ağlayacak bugün emekleyerek gittiği her yerin kapısına vurdu geliyor gelmekte olan galiba 😅 ilk adım ayakkabısı arayışındayım ya yerden yeller esiyor bizim alt kat taşınmış meğer eşim alırsa anasının terliklerine benzer bir şey alır diye ödüm kopuyor 😱 var mı önerin bşr de beden neye göre olacak
img_9520-png.4894

Bundan aldım o kadar memnun kaldım ki yaz kış kullandık ama şimdi ayağı büyüdü bulamıyorum hiç bir yerde aynı markayı 🥲 o viccolar var ya meşhur onlardan da aldım ayağında durmadı hep takıldı çıktı ayağından ama bu bilekten olduğu için çok iyiydi belki bulabilirsin bu tarz benzerleri var.Ben de yaza doğru tekrar büyük numaralısından alacağım tam belli olsun ayağı diye bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_9520.png
    IMG_9520.png
    825.8 KB · Görüntüleme: 27
Tüm sayfalar yüklendi.