Size bir sorum var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Size bir sorum var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size bir sorum var kizlar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
Kız üzülme genelde annem yapıyo yemekleri ben arada yapıyım saolsun alt katta oturuyor ii oluyo 😂 cocukkar aglamaya baslayınca annem kapıda bitiyo nabıon nşe aglıyo bunlara bakmaya geldim die ii de oluyo yaa 😂😂😂
Şanslısın vlla canım sen öyle diyince kendimi hayal ettm de😃benim şuan ikisi aynı dediğn gbi üçüncüde bakalm napcZ😃😃🙄

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yemek yaparken bebeğinizle nasıl ilgileniyosunuz ben tam yemek yapacam bebeğim uyaniyo ağliyo siz nasıl yapiyonuz
Oglumdayken biyere koymazdım . cok şükür emer uyurdu uyudugu an iki dk yemek koyardım baska bişey yapamıyordum 😅 hatta bazı gunler onu da yapamazdım yanında uyuyup kalırsam 😂 o ben varım dıye dalıyo ben o var dıye 😂😂🙈 eşim geldiginde eşim oynardı oglanla bende iki dk menemen corba makarna şipşak ne olacaksa onu yapardık 🙈 doguma kadar 23 kılo almıstım da oglum 1 yasına girmeden fazlasıyla vermiştim 43 lere düşmüştüm 😅eşim anlayıslı adam cok şükür tuvalete giremedigim günler olurdu coo hareketlıydı bende kısıtlamıyordum acıkcası arar ıkı dk gel derdim ihtiyacımı gördükten sonra işe geri giderdi 🙈

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Şanslısın vlla canım sen öyle diyince kendimi hayal ettm de😃benim şuan ikisi aynı dediğn gbi üçüncüde bakalm napcZ😃😃🙄
Ne şanslısın ya 😇 bizdekilerde dogurunca kaçıştı hemen allahım ne cok zorlandım oglumda iken yemek yemeye tuvalet banyoya fırsat bulamazdım hastaladıgımda bile bakan olmadı.eşimle üstesinsen geldik bi şekilde simdi ikinciye hamileyim annem geleyim kırk cıkana kadar fılan diye yok anne gerek yok düzenini boxma diyorum artık beklentiye girmek istemiyorum şimdi 8 yaşında oglum da var sagolsun evimde iki adam ikisi de yardımcı olur 😇

Rabbim kolaylık verir canım.
Amin canım cümlesine bize de😊
Ne şanslısın ya 😇 bizdekilerde dogurunca kaçıştı hemen allahım ne cok zorlandım oglumda iken yemek yemeye tuvalet banyoya fırsat bulamazdım hastaladıgımda bile bakan olmadı.eşimle üstesinsen geldik bi şekilde simdi ikinciye hamileyim annem geleyim kırk cıkana kadar fılan diye yok anne gerek yok düzenini boxma diyorum artık beklentiye girmek istemiyorum şimdi 8 yaşında oglum da var sagolsun evimde iki adam ikisi de yardımcı olur 😇
Valla yalnızlık zor cidden Allahım büyük ya napalm elbet alışırız

Tüm sayfalar yüklendi.