Size bir sorum var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Size bir sorum var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size bir sorum var kizlar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım cümlesine bize de😊

Valla yalnızlık zor cidden Allahım büyük ya napalm elbet alışırız
Yalnız olsam daha iyi 😅 hepsi yakınımda ama uzakta gibi herkes rahatında hepsine ben koşayım ama kımse bana kosmasın gibi bişey dogur bakarız dogur bakarız dediler dediler sonra bize mı dogurdum oldu konu 🙈 cok şükür hakkından geldim de miis gibi evlat yetiştirdim cok tatliş bi evladım var hepsi ne kadar güzel yetiştirmişsin der bende buna hayırlısı diyorum iyi ki yalnız bırakmıslarda ben ilgilenip büyütmüşüm 😇 iki dk bırakmışlıgım yok hicbi akrabaya

Yalnız olsam daha iyi 😅 hepsi yakınımda ama uzakta gibi herkes rahatında hepsine ben koşayım ama kımse bana kosmasın gibi bişey dogur bakarız dogur bakarız dediler dediler sonra bize mı dogurdum oldu konu 🙈 cok şükür hakkından geldim de miis gibi evlat yetiştirdim cok tatliş bi evladım var hepsi ne kadar güzel yetiştirmişsin der bende buna hayırlısı diyorum iyi ki yalnız bırakmıslarda ben ilgilenip büyütmüşüm 😇 iki dk bırakmışlıgım yok hicbi akrabaya
Maşallah canım Allah bağışlasın ilk çocukta pek birşey olmaz da 2 ve fazlasnda cidden zorluyo diğer cocuklarda yani ama Allah büyük ya benmde kmseden beklentm yok eyvallahım da olmaz kendi planımı kendm yaparm😀

Kızlar yemek yaparken bebeğinizle nasıl ilgileniyosunuz ben tam yemek yapacam bebeğim uyaniyo ağliyo siz nasıl yapiyonuz
Canim ben doğmadan önce sürme arabası almıştım malum kış olunca evden çıkmayınca dışarıda hiç kullanmamistim ona evde bindiriyorum mutfağa götürüyorum beni izliyor 😂😂evleri de öyle toplayıp supuruyorum nereye gitsem onla götürüyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben yemek yaparken biri bacagıma sarılıyor digeri beşikte aglıyor en büyükleri de etrafımda dolanıyor bu sekşkde yapıyorum yemeği 🤦‍♀️😂
Okurken nefesim kesildi allah yardimcin olsun canim ben ikinciyle nasil yapicam diye düşünüyorum benim oglanda kuyruk gibi peşimde kıskançlık da yaparsa kizida yaninda tek birakamam evde koloni halinde gezeriz artik 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.