Size ihtiyacım var kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Size ihtiyacım var kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size ihtiyacım var kızlar
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
Biz oglumda tiryak denen gaz damlasının almıştık doktora danısip alabilirsin faydasını gördük canim

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun gaz problemi var 2 günde bir hastaneye gidiyouz lağma yapıyorlar siz gaz İcin neyi kullanıyonuz ben acemi bir anneyim maalesef hic bişi bilmiyorum bide oğlum gaz sancısından ağlayınca canımdan can gidiyor napsam gaz cıkaramıyouz önerilerinizi alabilir miyim
Ben banyo yaptrirdim ondan sonra bebek kremiyle vücudunun heryerine masaj yapıyordum çok hoşuna gidiyordu gazını çıkarıp saatlerce yatardı

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun gaz problemi var 2 günde bir hastaneye gidiyouz lağma yapıyorlar siz gaz İcin neyi kullanıyonuz ben acemi bir anneyim maalesef hic bişi bilmiyorum bide oğlum gaz sancısından ağlayınca canımdan can gidiyor napsam gaz cıkaramıyouz önerilerinizi alabilir miyim
Bebegı kundaklıyomusun

S

Serpilll

Guest
Benim kuzeninin ikiz erkek bebekleri var o da çok ilaçlar kullandı ama ne yaptıysa geçmedi en son altıncı ayında çörek otunu kaynamış suyun içinde 15 dk demlendirdi. Sonra onu taneciklerinden süzdürdü sonra çocuklara azar azar verdi ve hiç gaz problemi yaşamadı. İstersen sizde deneyin

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Benim kuzeninin ikiz erkek bebekleri var o da çok ilaçlar kullandı ama ne yaptıysa geçmedi en son altıncı ayında çörek otunu kaynamış suyun içinde 15 dk demlendirdi. Sonra onu taneciklerinden süzdürdü sonra çocuklara azar azar verdi ve hiç gaz problemi yaşamadı. İstersen sizde deneyin
Ama benım bebek daha 20 günlük olur mu ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegı kundaklıyomusun
Yok kundakkamıyor darlanınca ağlıyor bende kıyamadım kundaklama işini de beceremedim ne yalan söleyim
Bebegı kundaklıyomusun
Yok kundakkamıyor darlanınca ağlıyor bende kıyamadım kundaklama işini de beceremedim ne yalan söleyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben banyo yaptrirdim ondan sonra bebek kremiyle vücudunun heryerine masaj yapıyordum çok hoşuna gidiyordu gazını çıkarıp saatlerce yatardı
Bende masaj yapıyoum da olmuyor

Son düzenleme:

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yemeklerine kimyon atıp ye canım faydası oluyor bebeğe sütünden geçip bi de kulak çöpünü zeytin yağına batırıp popo deliğne yavaşça sür ve karnına da zeytinyağıyla masaj yap sonrada bacağını karnına doğru çek çek indir pat pat çıkarır inş 🙏🏻

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
canım gaz damlası kullan bide zeytin yağı ile masaj yap hafif hafif belini tipişla çıkar sende kimyon çayı yap iç yada yemeklere kimyon koy yemeğin gazını alır baya faydası oldu bende

Tüm sayfalar yüklendi.