Size ihtiyacım var kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Size ihtiyacım var kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Size ihtiyacım var kızlar
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ama benım bebek daha 20 günlük olur mu ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kundakkamıyor darlanınca ağlıyor bende kıyamadım kundaklama işini de beceremedim ne yalan söleyim
Yok kundakkamıyor darlanınca ağlıyor bende kıyamadım kundaklama işini de beceremedim ne yalan söleyim

Bende masaj yapıyoum da olmuyor
Canım duydugum kadarıyla kundaklamak gaz problemıne ve rahat uyumasına yardımcı oluyomus ,ben ılk cocugumda kundak yapmadım su an 4 bucuk yasında hala duzgun yatmıyo uykuyu ogrenemedı ,sımdı ıkıncıye hamıleyım insallah dogunca onu bır yasına kadar kundak yapıcam ,tabı kundagıda cok sıkma yada sıcak havalara uygun kundaklıcam bakalım faydası olcakmı,sende bı dene bence

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun gaz problemi var 2 günde bir hastaneye gidiyouz lağma yapıyorlar siz gaz İcin neyi kullanıyonuz ben acemi bir anneyim maalesef hic bişi bilmiyorum bide oğlum gaz sancısından ağlayınca canımdan can gidiyor napsam gaz cıkaramıyouz önerilerinizi alabilir miyim
Cnm her bebege damlalar farkli etki gosteriyor bn nurse harveys biogaia kullandim hic fayda etmedi sap simplex kullaniyorum cok faydasini gordum deneme yanilma yontemiyle buldum dogru damlayi tabi bol bol masaj yap her besledikten sonra sirtini patpatla gazini cikart

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ama benım bebek daha 20 günlük olur mu ki

Bende masaj yapıyoum da olmuyor
Bak eylül die arkadad var tam bnm yazacaklarım yazmış dinle onu yap o dediklerini cok faydasını görürsün. Bnm oğlum 6 ay kaka yapamadı kabızdı gün asırı ben kulakçöpü zeytinyagına batırıp delikten az iteleyerek uyardım öle öle ilaç falan da hiç kullanmadım hep doğal büyüdüler bnm cocuklar. Eskilerin gözünü sevim ya gaz damlası mı var mıs eskiden.

Tüm sayfalar yüklendi.