Sorum var sizleri çok seviyorum ❤💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan sizleri çok seviyorum ❤💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 309 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı sizleri çok seviyorum ❤💕
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hepiniz çok sıcak kanlı insanlarsınız insanın sizler gibi arkadaşları olması çok güzel burdan hepinizi takip edemiyorum keşke whatsapp grubumuz olsa o zaman daha rahat konuşurduk ☺🥰😘
Aslında telegramda grup oluşturuluyor telefon numarası paylaşmadan sadece kullanıcı adıyla ama burası boşalır o zaman boşver yeni gelen artık pek yok 🤭

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Ya evet çok güzel olurdu en çokta ses atma olsa @SosyalAnne gör beeee 🤗🤗
Merhaba yazılarınızı görüyorum. Ama maalesef ses atma özelligi forum özelliginde bulunmuyor. Kişisel numaralarınızı mümkün oldugunca kimse ile paylaşmayınız. İleriki güncellemelerde oldugu taktirde aktif edilebilir. 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.